0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

افرادی که دارای دندان ها و لثه های حساسی هستند بهتر است از مسواک هایی استاندارد با الیاف های مناسب و نرم استفاده کنند و همچنین روش اصولی مسواک زدن را بیاموزند. علاوه بر این مسواک کردن نقاطی از دهان و دندان که دور از دسترس مسواک شماست، اولین نقاطی هستند که موجب از بین رفتن دندان و پوسیدگی آن ها می شوند.

برای جلوگیری از این تخریب، مسواک زدن اصولی و همراه با صبر بسیار موثر خواهد بود ولی راه راحتتر و صرف زمان کمتر استفاده از مسواک های برقی استاندارد خواهد بود. مسواک D12.513S vitality sensitive clean تولید شده توسط کمپانی «اورال-بی» (Oral-B) که از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات بهداشت دهان و دندان می باشد. این محصول دارای ساختاری ساده و استاندارد و تکنولوژی دوبعدی نوسانی - دورانی می باشد که می تواند ضمن شستشوی کامل و اصولی دهان و دندان شما مانع از آسیب دیدن لثه شما شود. همچنین توانایی شارژ دهی بالا و استفاده از تکنولوژی های روز و امکانات مورد نیاز پیش بینی شده در تهیه  این محصول از نقاط قوت شایان ذکر آن خواهد بود.

توضیحات کالا

داشتن دندان های زیبا و درخشان و همچنین دهانی عاری از بوی نامطبوع یکی از اصول زیبایی و جذابیت برای اشخاص به شمار می رود از این رو لازم است شما توجه ویژه ای به سلامتی و بهداشت دهان و دندان خود داشته باشید. افرادی که دارای دندان ها و لثه های حساسی هستند بهتر است از مسواک هایی استاندارد با الیاف های مناسب و نرم استفاده کنند و همچنین روش اصولی مسواک زدن را بیاموزند.

 

 

علاوه بر این، مسواک کردن نقاطی از دهان و دندان که دور از دسترس مسواک شماست، اولین نقاطی هستند که موجب از بین رفتن دندان و پوسیدگی آن ها می شوند. همچنین ضایعات غذایی ای که در بین شیار های بین دندانی بر جای می ماند به راحتی قابل پاکسازی نیستند و دیر یا زود مشکل ساز خواهند شد.

 

 

خرید مسواک برقی ارزان

 

برای جلوگیری از این تخریب دندان ها، مسواک زدن اصولی و همراه با صبر بسیار موثر خواهد بود ولی راه راحتتر و صرف زمان کمتر استفاده از مسواک های برقی استاندارد خواهد بود. مسواک های برقی ای که با تکنولوژی روز و توسط شرکت های معتبر و قابل اعتماد در جهان ساخته می شوند کمک شگرفی به سلامتی و بهداشت دهان و دندان شما می کنند.

 

oral-b d12-513

 

مسواک D12.513S vitality sensitive clean تولید شده توسط کمپانی «اورال-بی» (Oral-B) که از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات بهداشت دهان و دندان می باشد. کمپانی «اورال-بی» (Oral-B) به دلیل تحقیقات گسترده و تهیه و تولید محصولات با کیفیت فوق العاده بالا در زمینه بهداشت دهان و دندان به نامی معتبر و قابل اعتماد بسیاری از مردم و پزشکان در سرار جهان تبدیل شده است.

 

 

مسواک برقی اورال بی

 

این محصول دارای ساختاری ساده و استاندارد و تکنولوژی دوبعدی نوسانی - دورانی می باشد. ادغام این دو حرکت اصولی نوسانی - دورانی سبب نظافت کامل دندان های انتهایی و شیار های میان دندانی که مستعد آلودگی و پلاکت گیری بیشتری هستن می گردد و  ضمن شستشوی کامل و اصولی دهان و دندان شما مانع از فاسد شدن آن ها می شود. همچنین این مسواک به دلیل دارا بودن سری با الیاف نرم و منعطف محافظ سلامتی لثه های حساس خواهد بود.

 

 

مسواک-برقی-اورال-بی

 

از نقاط قوت این محصول که می تواند آن را از سایر محصولات مشابه متمایز کند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تکنولوژی استاندارد نوسانی - دورانی
  • دارا بودن سری با الیاف نرم مناسب لثه های حساس
  • سری های قابل تعویض
  • دسترسی کامل به دندان های انتهایی و شیار های میان دندانی
  • شارژ شدن با برق شهری و مدت زمان شارژدهی بالا
  • سرعت چرخش قابل توجه 7600 دور در دقیقه
  • دارا بودن آلارم هشدار 2 دقیقه جهت یادآوری زمان استاندارد برای مسواک کردن دندان ها
  • طراحی زیبا و استاندارد ارگونومیک

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای مسواک برقی اورال بی D12.513S
جدیدترین محصولات