512

باکس نگهداری قرص Pill Proشناسه کالا: Pil Pro

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. می توانید از طریق لیست بالای صفحه، از محصولات مشابه این کالا دیدن نمایید

نقد و بررسی اجمالی باکس نگهداری قرص Pill Pro

جعبه قرص روزانه و هفتگی یک وسیله بسیار ساده اما پرکاربرد برای هر خانه ای می باشد. اکثر شماها عضوی از خانواده دارید که بنا به مشکلات پزشکی یا ورزشکارانی که نیاز به ویتامین های مختلف دارند باید روزانه و هفتگی قرص هایی را مصرف کنند که اگر مصرف دارو به موقع و در زمان مشخص شده توسط پزشک انجام نشود تاثیر لازم را نخواهد داشت. این محصول دارای یک جعبه استوانه ای است که درون آن 7 طبقه پلاستیکی برای 7 روز تعبیه شده است که در هر طبقه نیز 4 قسمت برای قرص های صبح، ظهر، عصر و شب تعبیه شده است.

علاوه بر این می توانید جعبه مخصوص هر روز را با خود به محل کارتان ببرید تا فراموش نکنید. نحوه عملکرد این محصول نیز به این صورت است که با بیرون کشیدن جعبه قرص هر روز، جعبه قرص روز بعدی در پایین ترین قسمت قرار می گیرد که برای روز بعدی باید آن را بیرون بکشید.

جعبه قرص روزانه و هفتگی یک وسیله بسیار ساده اما پرکاربرد برای هر خانه ای می باشد. اکثر شماها عضوی از خانواده دارید که بنا به مشکلات پزشکی یا ورزشکارانی که نیاز به ویتامین های مختلف دارند باید روزانه و هفتگی قرص هایی را مصرف کنند که اگر مصرف دارو به موقع و در زمان مشخص شده توسط پزشک انجام نشود تاثیر لازم را نخواهد داشت. این محصول دارای یک جعبه استوانه ای است که درون آن 7 طبقه پلاستیکی برای 7 روز تعبیه شده است که در هر طبقه نیز 4 قسمت برای قرص های صبح، ظهر، عصر و شب تعبیه شده است. علاوه بر این می توانید جعبه مخصوص هر روز را با خود به محل کارتان ببرید تا فراموش نکنید. نحوه عملکرد این محصول نیز به این صورت است که با بیرون کشیدن جعبه قرص هر روز، جعبه قرص روز بعدی در پایین ترین قسمت قرار می گیرد که برای روز بعدی باید آن را بیرون بکشید.

جعبه نگهدارنده قرص روزانه

جعبه قرص

باکس قرص

برای گذاشتن جعبه های روز گذشته نیز کافیست آن را با قرص های همان روز مجدد پر کرده و درب بالای آن را باز کرده و جعبه قرص را روی سایر جعبه قرار دهید.یکی دیگر از مزایای این محصول تفکیک داروهاست، اکثر افراد به خصوص افراد مسن فراموش میکنند کدام قرص را خورده اند یا کسانی که نمی توانند اسم قرص ها را بخوانند از روی رنگ یا شکل قرص ها را اشتباه می کنند. این محصول تمامی مشکلات را حل کرده است.

جعبه قرص هفتگی

جعبه قرص روزانه وسیله‌ای ساده، سبک و با کاربری آسان می‌باشد که کاربر می‌تواند با کمک تقسیم‌بندی‌ چهار قسمتی درون جعبه به راحتی قرص‌های مربوط به صبح، ظهر، عصر و شب را از یکدیگر تشخیص داده و در زمان مناسب آن‌ها را مصرف کند.باکس قرص هفتگی pill pro با هفت طبقه ی مجزا برای 7 روز هفته و 4قسمت مجزا در هر طبقه ، صبح ، ظهر ، عصر ، و شب به شما امکان تفکیک و نگهداری قرص ها ، ویتامین ها ی خود را می دهد.

باکس نگهداری قرص روزانه

یکی‌دیگر از مشکلات رایج، فراموشی به همراه داشتن داروها در موقع نیاز است. اگر قرص‌ها به صورت سازماندهی شده و مرتب در درون جعبه قرص قرار گیرند، افراد می‌توانند به راحتی و در همه جا داروهای خود را به همراه داشته باشند و هیچ گاه مصرف آن‌ها را فراموش نکنند.این باکس هفتگی برای هر روز یک طبقه ی مجزا دارد که از پایین دارای محلی برای درآوردن از باکس می باشد.شما میتوانید این طبقه ی در دار که دارای 4 قسمت برای زمانهای مختلف روز می باشد را در کیف یا جیب خود به راحتی حمل کنید تا در مواقع مختلف گردش یا مسافرت و در محل کار یا مدرسه همراه خود داشته باشید و زمان مصرف قرص خود را فراموش نکنید.

باکس قرص pil pro

روزمرگی استفاده از داروی خوراکی به خصوص با بالا رفتن سن تبدیل به روندی همیشگی می‌شود که با وجود تکرار پذیری آن باز هم این احتمال وجود دارد که بیمار مصرف قرص‌ها را فراموش کرده و یا حتی به یاد نیاورد که آیا آن‌ها را مصرف کرده است یا خیر.
از آنجایی که اغلب داروهایی که استفاده می‌شوند دارای دوره‌ی درمانی هستند، مصرف به موقع و مرتب آن‌ها حائز اهمیت فراوان است. از سوی دیگر بسیاری از بیمارانی که به طور مرتب باید دارو مصرف کنند، شخصاً توانایی تشخیص صحیح دارو و یا به یاد داشتن زمان مصرف آنرا ندارند و برای انجام این کار می‌بایست از فرد دیگری کمک بگیرند.

باکس قرص روزانه و هفتگی

مصرف بسیاری از این داروها برای بیمار اهمیت حیاتی دارند و عدم مصرف یا تأخیر در مصرف آن‌ها ممکن است لطمات جبران ناپذیری به بیمار وارد کنند، بنابراین دقت و توجه در مصرف صحیح آن‌ها بسیار مهم است. در این راستا وجود وسیله‌ای که قرص‌ها و کپسول‌ها را به صورت مرتب و سازماندهی شده در اختیار بیمار قرار دهد، کمک شایانی به بیمار و افرادی که او را تحت مراقبت و درمان قرار می دهند، می‌کند.

جعبه نگهداری قرص روزانه و هفتگی

وقتی که سینی روز را از پایین باکس درآوردید ،در آخر شب بعد از استفاده دوباره آن را پر کرده و با جدا کردن در باکس به راحتی میتوانید آن را روی سینی های دیگر قرار داده و درب را ببندید.همینطور که سینی روز را درآوردید سینی روز بعد به پایین آمده و در جایگاه خروج قرار میگیرد تا برای روز بعد آماده باشد.

جعبه قرص طبقه ای

مشخصات فنی باکس نگهداری قرص Pill Pro

نظرات کاربران برای: باکس نگهداری قرص Pill Pro

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا از خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن نظر جدید