0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

تقسیم کننده کشو اسنپ فیت Snap Fit محصولی بسیار کاربردی برای نظم بخشیدن و ساماندهی کشوی میز، کمد، درواور و حتی کابینت های آشپزخانه می باشد. این پکیج شامل 2 عدد ریل تقسیم کننده کشو اسنپ فیت Snap Fit Drawer Deviders است که هر کدام دارای فک متحرک بوده که به راحتی به اندازه طول کشوی شما باز می شوند.

با استفاده هر دو ریل می توانید فضای کشوی میز را به 3 قسمت با عرض دلخواه تقسیم کنید. طول ریل های اسنپ فیت از 35 سانتی متر تا 53 سانتی متر قابل تغییر می باشد و 7 ساعت ارتفاع دارد که این امکان را به شما می دهد تا آن را در هر کشویی با هر ابعادی به راحتی جای دهید.


محصولات مشابه


توضیحات کالا

تقسیم کننده کشو اسنپ فیت Snap Fit محصولی بسیار کاربردی برای نظم بخشیدن و ساماندهی کشوی میز، کمد، درواور و حتی کابینت های آشپزخانه می باشد. این پکیج شامل 2 عدد ریل تقسیم کننده کشو اسنپ فیت Snap Fit Drawer Deviders است که هر کدام دارای فک متحرک بوده که به راحتی به اندازه طول کشوی شما باز می شوند. با استفاده هر دو ریل می توانید فضای کشوی میز را به 3 قسمت با عرض دلخواه تقسیم کنید. طول ریل های اسنپ فیت از 35 سانتی متر تا 53 سانتی متر قابل تغییر می باشد که این امکان را به شما می دهد تا آن را در هر کشویی با هر ابعادی به راحتی جای دهید.

 

تقسیم کننده کشو به چند بخش با snap-fit drawer dividers
تقسیم کننده کشو مناسب انواع فایل و کشوها با اندازه های مختلف
جلوگیری از به هم ریختگی وسایل داخل کشو
دارای کیفیتی مطلوب و مقاوم
امکان تقسیم فضای داخلی کشو به منظور جداسازی
در بسته بندی اورجینال و شیک
با قابلیت تغییر اندازه دلخواه

دو سر ریل ها دارای پد با کیفیت برای جلوگیری از سر خوردن در محل قرار گیری و فیت شدن ریل در محل مورد نظر می باشد. برای باز کردن ریل و تغییر اندازه باید قفل روی ریل را به سمت بالا بکشید و سپس سر قابل حرکت آن را به سمت بیرون بکشید. ارتفاع هر ریل نیز 7 سانتی متر بوده و از ریختن لوازم درون هر قسمت به قسمت دیگر جلوگیری می کند. 

 

بهترین روش برای تقسیم‌بندی و نظم‌بخشیدن به فضای داخل کشوهای کابینت‌های آشپزخانه، کاربرد تقسیم‌کننده‌های پلاستیکی است. اگر کشویی را به شیشه‌های ادویه‌جات یا شیشه‌های عطر و لوازم آرایشی و بهداشتی اختصاص داده‌اید ولی هربار که کشو را باز و بسته می‌کنید، همه لوازم داخل آن جابه‌جا شده و در سطح کشو پخش می‌شود به شما توصیه میکنیم تا از این جدا کننده و تقسیم کننده استفاده نمایید.

تقسم کننده ی کشویی شامل دو ریل می باشد که در قسمت ابتدا و انتهاى کشو فیکس شده و از به هم ریختگی ابزار و وسایل داخل آن جلوگیری میکند. افزایش طول هر ریل از 35 تا 53 سانتى متر قابل تغییر می باشد و متناسب با انواع کشوها تولید و عرضه گشته است.

 

مشخصات تقسیم کننده کشو اسنپ فیت Snap Fit :

دارای پد برای جلوگری از سر خوردن از محل قرار گیری
تقسیم فضای داخلی کشو به 3 قسمت
نظم بخشیدن به فضای داخلی کشو
مقسم کشو drawer deviders
قابلیت قرارگیری در اکثر کشوها
تغییر اندازه از 35cm تا 53cm
دارای قفل فیکس کننده
ساخته شده از مواد PVC مرغوب
دارای پکیجینگ
ارتفاع 7cm

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای ریل تقسیم کننده کشو اسنپ فیت
جدیدترین محصولات