0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

طی زمین شوی اسپری دار Spray Mop دارای یک دستگیره فشاری کنار دسته است که با فشار دادن آن به میزان کافی آب جلوی طی اسپری می شود که این امر موجب تمیزی بیشتر محیط خواهد شد. ظرفیت مخزن آب آن 600 میلی لیتر می باشد و حتی می توانید به جز آب از محلول های تمیز کننده نیز استفاده کنید. پد کفی این طی بسیار نرم بوده و هیچ خط و خراشی روی سطح سرامیک، پارکت و ... ایجاد نخواهد کرد. از مزایای این محصول عدم نیاز به هیچ گونه برق و باتری بوده و به راحتی در چند ثانیه هر کثیفی و آلودگی را برطرف می نماید.

ابعاد این محصول 41*5*12 سانتی متر بوده و وزن آن کمتر از 1 کیلوگرم است. پد کفی طی را به راحتی می توانید جدا کرده و تمیز کنید بشویید و مجدد استفاده کنید.


محصولات مشابه


توضیحات کالا

طی زمین شوی اسپری دار Spray Mop دارای یک دستگیره فشاری کنار دسته است که با فشار دادن آن به میزان کافی آب جلوی طی اسپری می شود که این امر موجب تمیزی بیشتر محیط خواهد شد.

طی اسپری دار

ظرفیت مخزن آب آن 600 میلی لیتر می باشد و حتی می توانید به جز آب از محلول های تمیز کننده نیز استفاده کنید.

طی اسپری دار زمین شوی

پد کفی این طی بسیار نرم بوده و هیچ خط و خراشی روی سطح سرامیک، پارکت و ... ایجاد نخواهد کرد. از مزایای این محصول عدم نیاز به هیچ گونه برق و باتری بوده و به راحتی در چند ثانیه هر کثیفی و آلودگی را برطرف می نماید.

طی زمین شوی

ابعاد این محصول 41*5*12 سانتی متر بوده و وزن آن کمتر از 1 کیلوگرم است.

طی زمین شور اسپری دار

پد کفی طی را به راحتی می توانید جدا کرده و تمیز کنید بشویید و مجدد استفاده کنید.

طی زمین شوی با اسپری

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای طی زمین شوی اسپری دار
جدیدترین محصولات