0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

این حشره کش برای استفاده در اتاق خواب، سالن ها، رستوران ها، مزارع پرورش مرغ و ... قابل استفاده می باشد و دارای خاصیت حشره کش بسیار قوی می باشد. مصرف انرژی آن بسیار کم بوده و از مواد پلاستیک با لوله های فلورسنت ساخته شده است. بهتر است در شرایطی که نور کم است استفاده شود تا عملکرد بهتری داشته باشد.

این حشره کش هیچ سمی تولید نمی کند، بدون بو و مواد شیمیایی بوده و به هیچ وجه برای انسان و حیوانات دیگر مضر نیست. برای استفاده کافی است آن را در محل مورد نظر به برق شهری متصل نمایید. ابعاد آن طول: 9 و ارتفاع: 20 سانتی متر می باشد و دارای رنگ بندی متنوع با ارسال رنگ رندوم است.


محصولات مشابه


توضیحات کالا

این حشره کش برای استفاده در اتاق خواب، سالن ها، رستوران ها، مزارع پرورش مرغ و ... قابل استفاده می باشد و دارای خاصیت حشره کش بسیار قوی می باشد.

مصرف انرژی آن بسیار کم بوده و از مواد پلاستیک با لوله های فلورسنت ساخته شده است. بهتر است در شرایطی که نور کم است استفاده شود تا عملکرد بهتری داشته باشد.

این حشره کش هیچ سمی تولید نمی کند، بدون بو و مواد شیمیایی بوده و به هیچ وجه برای انسان و حیوانات دیگر مضر نیست. برای استفاده کافی است آن را در محل مورد نظر به برق شهری متصل نمایید.

ابعاد آن طول: 9 و ارتفاع: 20 سانتی متر می باشد و دارای رنگ بندی متنوع با ارسال رنگ رندوم است.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای لامپ حشره کش برقی
جدیدترین محصولات