0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

لامپ ال ای دی کملیون طراحی بسیار ساده ای داشته و از کیفیت ساخت و طول عمر بسیار بالایی برخوردار می باشد. توان مصرفی این لامپ بسیار مناسب بوده و فوق العاده کم مصرف است. این لامپ LED حبابی در سه رنگ نور آفتابی، مهتابی و سفید یخی ارائه می شود که توان مصرفی 12 وات نور خوبی را تولید کرده ضمن آنکه موضوع کم مصرف بودن نیز به خوبی در این لامپ رعایت شده است. طول عمر این لامپ معادل 15 هزار ساعت بوده و نسبت به لامپ های قدیمی رشته ای و فلورسنت بسیار بالاتر است. پایه ی این لامپ از نوع E27 یا همان سرپیچ های معمولی لامپ های رشته ای قدیمی می باشد و معادل یک لامپ 100 وات رشته ای روشنایی تولید می کند.
رده انرژی ++A برای این لامپ بسیار مناسب بوده و میزان قدرت نوردهی آن نیز 1060 لومن است که بسیار خوب است. ولتاژ مورد نیاز این لامپ 230 ولت بوده و ابعاد آن نیز 5.5*11 سانتی متر می باشد. زاویه نور دهی این لامپ حبابی ال ای دی 240 درجه است. همچنین دارای 24 ماه گارانتی می باشد.


محصولات مشابه


توضیحات کالا

لامپ ال ای دی کملیون طراحی بسیار ساده ای داشته و از کیفیت ساخت و طول عمر بسیار بالایی برخوردار می باشد. توان مصرفی این لامپ بسیار مناسب بوده و فوق العاده کم مصرف است. این لامپ LED حبابی در سه رنگ نور آفتابی، مهتابی و سفید یخی ارائه می شود که توان مصرفی 12 وات نور خوبی را تولید کرده ضمن آنکه موضوع کم مصرف بودن نیز به خوبی در این لامپ رعایت شده است. طول عمر این لامپ معادل 15 هزار ساعت بوده و نسبت به لامپ های قدیمی رشته ای و فلورسنت بسیار بالاتر است. پایه ی این لامپ از نوع E27 یا همان سرپیچ های معمولی لامپ های رشته ای قدیمی می باشد و معادل یک لامپ 100 وات رشته ای روشنایی تولید می کند. این لامپ با توجه به این که انرژی بسیار کمی را مصرف می کند در مقابل از قدرت نور دهی بسیار بالایی نیز برخوردار است. رده انرژی ++A برای این لامپ بسیار مناسب بوده و میزان قدرت نوردهی آن نیز 1060 لومن است که با توجه به توان مصرفی است بسیار خوب است. به عبارت دیگر می توانیم بگوییم این لامپ بسیار کم مصرف تر از لامپ های کم مصرف معمولی نیز می باشد. ولتاژ مورد نیاز این لامپ 230 ولت بوده و ابعاد آن نیز 5.5*11 سانتی متر می باشد. زاویه نور دهی این لامپ حبابی ال ای دی 240 درجه است و فرکانس عملکرد آن نیز 50-60 هرتز است.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای لامپ ال ای دی 12 وات کملیون پایه E27
جدیدترین محصولات