0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

رخت آویز گیره ای رزنبال rozenbal hanger carousel dryer دارای 16 عدد گیره لباس مناسب خشک کردن لباس کودک، جوراب، دستکش و ... دارای قلاب و زنجیر مخصوص جهت آویز کردن از سقف می باشد. همیشه پهن کردن و خشک کردن لباس های شسته شده یکی از دغدغه های خانم های خانه دار است و به خصوص برای کسانی که خانه های کوچکی داشته و حیاط ندارند این مشکل بزرگ تر نیز می باشد. داشتن یک رخت آویز جمع  و جور و در عین کار بسیار کاربردی مثل رزنبال می تواند نیمی از مشکل شما را برطرف کند. جنس بدنه این محصول پلاستیکی بوده و دارای 16 قلاب گیره دار قوی است که به راحتی لباس ها را می توانید به آن آویزان کنید. بهینه سازی و کاهش فضای اشغال شده نتیجه استفاده از این رخت آویز است. دارای قلاب جهت آویز شدن به سقف یا بند رخت از طریق زنجیر های پلاستیکی بوده و رنگ بندی سبز آبی دارد. رخت آویز گیره‌ای رزنبال به وسیله قلابی که در انتهای آن وجود دارد از بلندی آویزان شده و با اتصال توسط 16 عدد گیره میتواند لباس‌ها را تا زمانیکه خشک شوند نگه دارد.


محصولات مشابه


توضیحات کالا

رخت آویز گیره ای رزنبال rozenbal hanger carousel dryer دارای 16 عدد گیره لباس مناسب خشک کردن لباس کودک، جوراب، دستکش و ... دارای قلاب و زنجیر مخصوص جهت آویز کردن از سقف می باشد.

رخت آویز گیره دار

همیشه پهن کردن و خشک کردن لباس های شسته شده یکی از دغدغه های خانم های خانه دار است و به خصوص برای کسانی که خانه های کوچکی داشته و حیاط ندارند این مشکل بزرگ تر نیز می باشد.

رخت آویز لباس گیره سقفی

داشتن یک رخت آویز جمع  و جور و در عین کار بسیار کاربردی مثل رزنبال می تواند نیمی از مشکل شما را برطرف کند. جنس بدنه این محصول پلاستیکی بوده و دارای 16 قلاب گیره دار قوی است که به راحتی لباس ها را می توانید به آن آویزان کنید.

رخت آویز لباس

بهینه سازی و کاهش فضای اشغال شده نتیجه استفاده از این رخت آویز است. 

رخت آویز گیره دار لباس نوزاد

دارای قلاب جهت آویز شدن به سقف یا بند رخت از طریق زنجیر های پلاستیکی بوده و رنگ بندی سبز آبی دارد.

رخت آویز دستکش و جوراب

رخت آویز گیره‌ای رزنبال به وسیله قلابی که در انتهای آن وجود دارد از بلندی آویزان شده و با اتصال توسط 16 عدد گیره میتواند لباس‌ها را تا زمانیکه خشک شوند نگه دارد.

 خرید رخت آویز سقفی

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای گیره رخت آویز رزنبال
جدیدترین محصولات