0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

199000 تومان

یکی از بهترین محصولاتی که می توانید از آن برای خشک کردن لباس های از آن استفاده نمایید، بند رخت آپارتمانی تمام استیل تاشو SEPAHAN MOSHABAK STAINLESS STEEL CLOTHDRYING STAND می باشد. این محصول دارای دو سایز ارتفاع 98 و 76 می باشد که می توانید از این ویژگی استفاده نمایید و لباس های بلند را بر روی آن پهن نمایید. طول بال این محصول یک و نیم متر می باشد که می توانید در 15 لاین مختلف لباس ها را بر روی آن پهن نمایید و برای خشک کردن آن ها از این موقعیت استفاده نمایید.

شما می توانید با استفاده از بند رخت آپارتمانی تمام استیل تاشو SEPAHAN MOSHABAK STAINLESS STEEL CLOTHDRYING STAND لباس های خود را بر روی آن پهن نمایید و لباس های خود را در مجاورت با نور خورشید قرار دهید. این محصول دارای 18 ماه گارانتی می باشد که نشان دهنده کیفیت بالای این محصول می باشد. شما می توانید بعد از استفاده این بند رخت اپارتمانی را تا کنید و در گوشه ای قرار دهید. جنس بدنه این محصول استیل ضد زنگ می باشد که سالیان سال به شما ویژگی هایش را ارائه خواهد کرد.

اضافه به سبد خرید

محصولات مشابه


توضیحات کالا

یکی از بهترین محصولاتی که می توانید از آن برای خشک کردن لباس های از آن استفاده نمایید، بند رخت آپارتمانی تمام استیل تاشو SEPAHAN MOSHABAK STAINLESS STEEL CLOTHDRYING STAND می باشد.

 

بند رخت

 

این محصول دارای دو سایز ارتفاع 98 و 76 می باشد که می توانید از این ویژگی استفاده نمایید و لباس های بلند را بر روی آن پهن نمایید.

 

بند رخت جدید

 

طول بال این محصول یک و نیم متر می باشد که می توانید در 15 لاین مختلف لباس ها را بر روی آن پهن نمایید و برای خشک کردن آن ها از این موقعیت استفاده نمایید.

 

بند رخت تاشو

 

شما می توانید با استفاده از بند رخت آپارتمانی تمام استیل تاشو SEPAHAN MOSHABAK STAINLESS STEEL CLOTHDRYING STAND لباس های خود را بر روی آن پهن نمایید و لباس های خود را در مجاورت با نور خورشید قرار دهید.

 

بند رخت ایستاده

 

این محصول دارای 18 ماه گارانتی می باشد که نشان دهنده کیفیت بالای این محصول می باشد.

 

قیمت بند رخت

 

شما می توانید بعد از استفاده این بند رخت اپارتمانی را تا کنید و در گوشه ای قرار دهید. جنس بدنه این محصول استیل ضد زنگ می باشد که سالیان سال به شما ویژگی هایش را ارائه خواهد کرد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای بند رخت آپارتمانی استیل تاشو
جدیدترین محصولات