0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

بخاری برقی یا مینی هیتر برقی مدل پنکه ای 6 اینچی با توان الکتریکی 200 وات می باشد. این محصول دارای بدنه ای شبیه به پنکه از جنس پلاستیک به ابعاد 16*16*25 سانتی متر است. این هیتر برقی قابل استفاده به صورت رومیزی و روزمینی می باشد که به دلیل وزن کم در حدود 250 گرم و ابعاد کوچک دارای قابلیت حمل و نقل آسان است.

سری این محصول قابلیت جدا شدن از پایه آن را داشته، این محصول دارای دکمه کنترل حرارت نمی باشد اما بر روی سیم آن یک دکمه به منظور خاموش و روشن کردن در نظر گرفته شده است. این محصول دارای یک المنت بوده که با عبور جریان برق از آن تولید گرما می کند و به همین منظور در پشت المنت یک صفحه آلومنیومی تعبیه شده که مانع از آسیب رسیدن به بدنه هیتر و همچنین پخش گرما می شود.


محصولات مشابه


توضیحات کالا

با شروع قصل سرما استفاده از وسایل گرمایشی به منظور تامین دمای مناسب در محیط امری ضروری می باشد، در حال حاضر نمونه های مختلفی از وسایل گرمایشی در بازار وجود دارد که منبع انرژی آنها می تواند، برق، گاز و سایر سوخت های فسیلی باشد. یکی از انواع وسایل گرمایشی که در روزها سرد مورد استفاده قرار می گیرد، بخاری های برقی می باشد که به هیتر برقی معروف می باشند. هیتر برقی مدل پنکه ای 6 اینچی با ابعاد کوچک اما قدرت مناسب در روزهای سرد فضایی دلپذیر در خانه یا محل کار برای شما فراهم می آورد.

 

هیتر برقی پنکه ای رومیزی

 

این بخاری برقی با دارا بودن ابعاد کوچک مناسب برای استفاده در مکان هایی می باشد که به دلیل فضای کم نیاز به استفاده از وسایل گرمایشی با قدرت بالا و ابعاد جمع و جور می باشد. این محصول به دلیل نوع سوخت آن که برق می باشد مناسب برای فضاهای کوچک و بسته می باشد تا بدون نگرانی از کاهش اکسیژن محیط، گرمای مطلوب در اختیار داشته باشید. این هیتر برقی دارای امکان تنظیم حرارت نمی باشد و تنها یک دکمه به منظور خاموش و روشن کردن دستگاه بر روی سیم آن در نظر گرفته شده است.

 

خرید هیتر برقی پنکه ای رومیزی

 

این محصول دارای یک النمت می باشد که با عبور جریان برق از داخل آن تولید گرما می کند، لازم بذکر می باشد که به منظور افزایش بازدهی این هیتر برقی ارزان قیمت، یک صفحه فلزی از جنس آلومنیوم در پشن هیتر برقی در نظر گرفته شده است.

 

ارزانترین هیتر برقی پنکه ای رومیزی

 

ابعاد این هیتر برقی ارزان قیمت طرح پنکه 16*16*25 سانتی متر و وزنی در حدود 250 گرم می باشد، شما می توانید از این المنت برقی به صورت رومیزی استفاده کنید که این روش مناسب برای دفاتر کار یا مواردی می باشد که شما در محلی دورتر از وسیله گرمایشی اصلی می باشید.

 

 قیمت هیتر برقی پنکه ای رومیزی

خرید اینترنتی هیتر برقی پنکه ای رومیزی

 

با استفاده از هیتر برقی فوق، به دلیل امکان استفاده از گرمایش منطقه ای می توانید به طور چشم گیری در هزینه های خود صرفه جویی کنید. یکی از مهمترین ویژگی های این محصول امکان تنظیم سری هیتر به صورت دستی و در زوایای عمودی می باشد.

 

هیتر برقی پنکه ای

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای مینی هیتر برقی مدل پنکه ای
جدیدترین محصولات