0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

گردگیر برقی اسپین داستر spin duster یک مدل گردگیر بسیار سبک و کارآمد است که شرکت اسپین داستر آن را برای خانم هایی که با تمیز کردن گرد و خاک منزلشان مشکل دارند ساخته و عرضه بازار کرده است. این گردگیر برقی فوق العاده با باتری کار می کند و تواند ساعت ها برای شما که نگران گرد و خاک و آلودگی هایی در منزل خود هستید، کار کند و به آسانی تمام گرد و غبار و کثیفی ها را مانند یک آهنربا به خود جذب کند و محیط را تمیز کند. پرهای آبی رنگ این گردگیر فوق العاده از پلی پرو پیلین ساخته شده و از فناوری نانو برای تمیز کردن آلودگی استفاده شده است، که در ضمن نرمی و خوش فرمی خود، به هر شکلی در میاید و به سطوح حساس صدمه ای وارد نکرده و باعث خط و خش نمی شود.

برخی از ویژگی های این گردگیر فوق العاده به شرح ذیل است: بسیار سبک، قابل انعطاف، پر های نرم با فناوری نانو، کار با باتری قلمی، دارای دوسری ویژه، دارای دو میله جهت تغییر ارتفاع، بدون سیم، کارایی منحصر بفرد  


محصولات مشابه


توضیحات کالا

گردگیر شارژی اسپین داستر SPIN DUSTER یک مدل گردگیر بسیار سبک و کارآمد است که شرکت اسپین داستر آن را برای خانم هایی که با تمیز کردن گرد و خاک منزلشان مشکل دارند ساخته و عرضه بازار کرده است. این گردگیر برقی فوق العاده با باتری کار می کند و تواند ساعت ها برای شما که نگران گرد و خاک و الودگی هایی در منزل خود هستید، کار کند و به آسانی تمام گرد و غبار و کثیفی ها را مانند یک اهنربا به خود جذب کند و محیط را تمیز کند. پرهای ابی رنگ این گردگیر فوق العاده از پلی پرو پیلین ساخته شده و از فناوری نانو برای تمیز کردن آلودگی استفاده شده است، که در ضمن نرمی و خوش فرمی خود، به هر شکلی در میاید و به سطوح حساس صدمه ای وارد نکرده و باعث خط و خش نمی شود.

 

اسپین داستر


گردگیر برقی اسپین داستر SPIN DUSTER دارای سری های مخالفی برای تمیز کاری سطوح مختلف و یا دور دست می باشد. با استفاده از میله بلند این دستگاه به راحتی به مکان های دور از دسترس منزل مانند: بالای پرده ها، بالای لوستر ها، دریچه ی کولر، بالای کابیت ها و هر جا که فکرش را بکنید، دسترسی پیدا کرده و تمیز و عاری از هرگونه گرد وخاک کنید. برای سطوح قابل دسترس تر، میتوانید از میله ی نسبتا بلند استفاده کنید. این گردگیر فوق العاده دارای دو میله بلند و نسبتا بلند است تا با استفاده از آن بتوانید به هرکجا که می خواهید به راحتی دسترسی داشته باشید.

 

اسپین داستر برقی


یکی از نگرانی ها هنگام تمیزکاری و گردگیری کردن، افتادن وسایل شکستنی مثل گلدان و یا بشقاب ها و یا قاب های عکس است، با استفاده از گردگیر برقی اسپین داستر، دیگر نگران افتادن وسایل شکستنی خود نباشید زیرا بدون وارد کردن فشار بر روی این اشیا شما می توانید به راحتی وسایل خود را تمیز کنید و از گردگیری خود لذت ببرید.

 

گردگیر اسپین داستر


سری این گردگیر فوق العاده را می توانید بعد از هر گردگیری تکان داده تا خاکی که به ان چسبیده، جدا شود و بعد زیر شیر آب بگیرید تا به صورت کامل و بسیار راحت تمیز شود و برای گردگیری بعدی شما آماده باشد. این وسیله ضد الکتریسیته است و جریان برق ناشی از اصتحکاک را به خود جذب نمی کند زیرا پر هایی با فناوری نانو دارد.  با استفاده از گردگیر اسپین داستر دیگران نگران کثیفی منزل خود نباشید، براحتی و در چند دقیقه از زمین و کف و دیوار تا لوازم منزل خود را گردگیری کنید و لذت یک گردگیری کامل را تجربه نمایید.

 

گردگیر برقی اسپین داستر

 

گردگیر برقی


با چرخیدن 400 دور در دقیقه این گردگیر عالی و کارآمد می تواند هر ذره ای از آلودگی و گردگیری را که در هرجایی از خانه باشد تمیز کند. با استفاده از این گردگیر برقی لذت گردگیری را تجربه کنید، این دستگاه بسیار سبک است و هیچگاه شما از آن خسته نخواهید شد.
برخی از ویژگی های این گردگیر فوق العاده SPIN DUSTER به شرح ذیل است: بسیار سبک، قابل انعطاف، پر های نرم با فناوری نانو، کار با باتری قلمی، دارای دوسری ویژه، دارای دو میله جهت تغییر ارتفاع، بدون سیم، کارایی منحصر بفرد

 

گردگیر برقی اسپین داستر

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای گردگیر برقی اسپین داستر
جدیدترین محصولات