0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

برج ساعت بیگ بن BIG BEN نمادی از بزرگ ترین و معروف ترین برج های ساعت جهان است که در شهر لندن واقع شده است و برای علاقمندان به این شهر زیبا بسیار ارزشمند می باشد. تمامی کسانی که لوازم دکوری لوکس علاقمندن قطعا محو تماشای این ساعت زیبا خواهند شد. ابعاد این محصول 2 * 9.2 * 2 اینچ می باشد و ارتفاع آن 24 سانتی متر می شود.

جنس این ساعت رومیزی خاص از فلز و آلومینیوم بوده و از کیفیت بالایی برخوردار است. این محصول یک انتخاب عالی برای هدیه دادن است. برج ساعت بیگ بن در کاخ وست مینستر ضلع شمالی ساختمان پارلمان بریتانیا قرار گرفته است که شهرت جهانی داشته و جاذبه توریستی این شهر نیز می باشد و در این شهر به نام «برج سنت استفان کاخ وست‌مینستر» شناخته می شود.


محصولات مشابه


توضیحات کالا

برج ساعت بیگ بن BIG BEN نمادی از بزرگ ترین و معروف ترین برج های ساعت جهان است که در شهر لندن واقع شده است و برای علاقمندان به این شهر زیبا بسیار ارزشمند می باشد.

ساعت رومیزی

تمامی کسانی که لوازم دکوری لوکس علاقمندن قطعا محو تماشای این ساعت زیبا خواهند شد. ابعاد این محصول 2 * 9.2 * 2 اینچ می باشد و ارتفاع آن 24 سانتی متر می شود.

ساعت بیگ بن

جنس این ساعت رومیزی خاص از فلز و آلومینیوم بوده و از کیفیت بالایی برخوردار است.

ساعت رومیزی بیگ بن

این محصول یک انتخاب عالی برای هدیه دادن است. برج ساعت بیگ بن در کاخ وست مینستر ضلع شمالی ساختمان پارلمان بریتانیا قرار گرفته است که شهرت جهانی داشته و جاذبه توریستی این شهر نیز می باشد و در این شهر به نام «برج سنت استفان کاخ وست‌مینستر» شناخته می شود.

ساعت رومیزی big ben

برج ساعت کاخ وست‌مینستر که در ضلع شمال شرقی ساختمان پارلمان بریتانیا قرار دارد، به نام برج بیگ بن یا ساعت بیگ بن، شهرت جهانی دارد. در واقع، بیگ بن، نام زنگ بزرگ سیزده تنی است که در داخل برج قرار دارد و سر هر ساعت هم به صدا در می‌آید.

big ben

برج ساعت بیگ بن، در بریتانیا، رسماً به نام «برج سنت استفان کاخ وست‌مینستر»، شناخته می‌شود.

بیگ بن

ارتفاع 24 سانتی متر
جنس فلز و آلومینیوم

ساعت بیگ بن

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای برج ساعت بیگ بن BIG BEN
جدیدترین محصولات