0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

قاب عکس مدل چرخ و فلک Photo Frames Windmill، محصولی بسیار زیبا با امکان قرار دادن 12 عکس به صورت پشت و رو مجموعه ای زیباترین خاطرات و لحظات زندگی شما را به شکلی زیبا به نماسش می گذارد. جنس بدنه این چرخ و فلک از فلز، شیشه و فایبرگلاس می باشد و قابلیت چرخاندن نیز دارد. با قرار دادن عکس ها درون هر قاب از چرخ و فلک به از روبه رو یک سری عکس ها و از پشت یک سری عکس دیگر نمایش داده می شوند. این محصول تک رنگ و فقط سفید می باشد. از این قاب عکس میتوانید برای قرار دادن مجموعه عکس های سیسمونی، تولد نوزاد، ازدوج، سفر، فارغ التحصیلی و ... استفاده کنید.
به دلیل خاص بودن در کنار کیفیت و قیمت عالی این محصول جزع پر فروش ترین محصولات فروشگاه شناخته شده است.


محصولات مشابه


توضیحات کالا

قاب عکس مدل چرخ و فلک Photo Frames Windmill، محصولی بسیار زیبا با امکان قرار دادن 12 عکس به صورت پشت و رو مجموعه ای زیباترین خاطرات و لحظات زندگی شما را به شکلی زیبا به نماسش می گذارد. جنس بدنه این چرخ و فلک از فلز، شیشه و فایبرگلاس می باشد و قابلیت چرخاندن نیز دارد. با قرار دادن عکس ها درون هر قاب از چرخ و فلک به از روبه رو یک سری عکس ها و از پشت یک سری عکس دیگر نمایش داده می شوند.

قاب عکس چرخ و فلکی

این محصول تک رنگ و فقط سفید می باشد.

از این قاب عکس میتوانید برای قرار دادن مجموعه عکس های سیسمونی، تولد نوزاد، ازدوج، سفر، فارغ التحصیلی و ... استفاده کنید.

به دلیل خاص بودن در کنار کیفیت و قیمت عالی این محصول جزع پر فروش ترین محصولات فروشگاه شناخته شده است.

قاب عکس چرخ و فلک

عکس ها معمولا برای انسان ها از ارزش بالایی برخوردار هستند، چرا که می توانند بهترین و شیرین ترین لحظات زندگی هر کسی را ثبت نمایند. انتخاب قاب عکس شیک و مناسب هم ارزشی کمتر از آن ندارد، زیرا می تواند زیبایی عکس ها را چند برابر نماید. این قاب عکس چرخ و فلکی از جدیدترین محصولات موجود در بازار بوده که توانسته نظرات بسیاری از خریداران را به خود جلب نماید.

قاب عکس چرخان

جنس این محصول ترکیبی از فلز و فایبرگلاس بوده و دارای کیفیت بالایی نیز هست. این قاب عکس چرخ و فلکی دارای شش قاب دو طرفه می باشد. از ویژگی های بارز این قاب عکس، امکان حرکت دادنِ آن همانند یک چرخ و فلک می باشد، که آن را نسبت به سایر محصولات مشابه، خاص نموده است.

قاب عکس 12 تایی

ویژگی ها:

  • کیفیت ساخت بالا
  • تولید شده از جنس فلز و فایبرگلاس
  • امکان حرکت دادن چرخ و فلک
  • مناسب برای سیسمونی، اتاق کودک و یا عکس های خانوادگی

قاب عکس طرح چرخ و فلک

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای قاب عکس مدل چرخ و فلک
جدیدترین محصولات