0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

چراغ مطالعه شارژی Modern LED Table Lamp یک مدل چراغ مطالعه با طراحی مدرن و کاملا به روز می باشد که به عنوان چراغ خواب نیز می توانید از آن استفاده کنید. پایه این چراغ به حالت چند ضلعی بوده و بسیار شیک طراحی شده است. نور دهی آن در چهار درجه با لمس پایه تغییر می کند و بسته به شرایط محیطی می توانید شدت نور چراغ را تنظیم نمایید.

منبع تغذیه چراغ از طریق کابل usb همراه آن به واسطه کامپیوتر، لپ تاپ یا برق خانگی تامین می شود و نوع باتری آن لیتیومی است.


محصولات مشابه


توضیحات کالا

چراغ مطالع شارژی Modern یک مدل چراغ مطالعه با طراحی مدرن و کاملا به روز می باشد که به عنوان چراغ خواب نیز می توانید از آن استفاده کنید. پایه این چراغ به حالت چند ضلعی بوده و بسیار شیک طراحی شده است. نور دهی آن در چهار درجه با لمس پایه تغییر می کند و بسته به شرایط محیطی می توانید شدت نور چراغ را تنظیم نمایید. منبع تغذیه چراغ از طریق کابل usb همراه آن به واسطه کامپیوتر، لپ تاپ یا برق خانگی تامین می شود و نوع باتری آن لیتیومی است.

چراغ مطالعه

قابل استفاده به عنوان چراغ مطالعه و چراغ خواب
فرم پایه چند ضلعی
ایجاد نوردهی در چهار درجه با لمس پایه
طراحی فوق العاده شکیل

چراغ مطالعه مدرن

« Modern » چراغ مطالعه‌ای بادوام و کاربردی است که می‌تواند یکی از اعضای اصلی هر میز کار یا مطالعه‌ باشد. این چراغ علاوه‌بر تأمین نور کافی، به نوشت‌افزار روزمره‌ی شما سروسامان می‌دهد. این چراغ به‌نحوی طراحی شده است که نور آن چشم شما را اذیت نکند. چراغ مطالعه مدرن دارای 4 حالت نور دهی مختلف می باشد و با توجه به نوع طراحی آن می توانید به راحتی محدوده نور را خودتان تنظیم کنید. این محصول با استفاده از کابل Usb که داخل آن موجود می باشد توسط کامپیوتر یا برق خانگی قابل شارژ می باشد.

چراغ مطالعه modern

ویژگی های چراغ مطالعه شارژی Modern :
- قابل استفاده به عنوان چراغ مطالعه و چراغ خواب
- چراغ شارژی
- فرم پایه شش ضلعی
- ایجاد نوردهی در چهار درجه با لمس پایه
- قابلیت شارژ توسط کابل USB
- طراحی منحصر به فرد
- باتری لیتیومی

چراغ مطالعه و خواب

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای چراغ مطالعه شارژی Modern
جدیدترین محصولات