0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

یکی از صنایع دستی اصیل ایرانی، کاشی سازی می باشد و کاشی لعاب دار یا کاشی هفت رنگ یکی از اصیل ترین هنرهای ایرانی اسلامی می باشد که به صورت دستی تولید می‌شود. محصول فوق یک قاب زیبا می باشد که در داخل آن یک کاشی مربعی 9*9 هفت رنگ قرار گرفته است. طرح روی این کاشی که گل و مرغ می باشد به صورت برجسته و با رنگ های آبی، قرمز، نارنجی و سفید نقش بسته است.

ابعاد این قاب  1.5*13*13 سانتی متر و از جنس چوب می باشد، این قاب زیبا می تواند زینت بخش دیوار منزل یا محل کار شما باشد و روح هنر را در زندگی شما بدمد. شما در صورت تمایل می توانید از این قاب به صورت رومیزی نیز استفاده نمائید.

توضیحات کالا

کاشی هفت رنگ که از جمله صنایع دستی اصیل و قدیمی ایرانی می باشد که از گذشته های دور برای در ایران تولید شده و اوج پیشرفت این هنر در ایران با ورود اسلام و بکار گیری این کاشی ها برای تزئین اماکن تاریخی و متبرکه مورد استفاده قرار می گرفته.

 

هدیه تبلیغاتی کاشی کاری

 

این روزها هنر کاشی هفت رنگ در بین هنر دوستان از محبوبیت ویژه ای برخوردار می باشد، اما با توجه به سبک زندگی مدرن بکار گیری این نوع کاشی ها در معماری خانه ها تا حدودی غیر ممکن می باشد.

 

هدیه کاشی کاری

 

اما استفاده از این کاشی های زیبا به صورت های قاب و دیوار کوب می تواند بهترین گزینه برای بهرمندی از زیبایی این هنر دوست داشتنی و اصیل ایرانی باشد. محصول فوق یک قاب کاشی هفت رنگ می باشد که اثر دست هنرمندان کاشی کار اصفهانی بوده و زیبایی و ظرافت مثال زدنی دارد.

 

کاشی هفت رنگ اصفهان

 

در این تابلو کاشی هفت رنگ، نقوش گل و مرغ به زیبایی با تکنیک کاشی هفت رنگ برجسته بر روی یک عدد کاشی 9*9 سانتی متری پیاده سازی شده است که بیشترین رنگ مورد استفاده در این تابلو زیبا آبی، قرمز، زرو و نارنجی می باشد، این نقش و نگار ها بر روی زمینه ای آبی لاجوردی پیاده سازی شده است که زیبایی چشم نوازی دارد.

 

هدایای تبلیغاتی

 

این محصول دارای یک قاب چوبی با کیفیت با ابعاد 1.5*13*13 سانتی متر می باشد که کاشی 9*9 مربعی شکل هفت رنگی با نقش و نگار گل و مرغ در وسط آن قرار گرفته است. این قاب زیبا می تواند زینت بخش منزل یا محل کار شما باشد و حتی قابلیت استفاده به صورت رومیزی را نیز دارد.

 

قاب کاشی هفت رنگ اصفهان

 

 

اگر به دنبال تهیه هدیه ای زیبا، ماندگار و تاثیر گذار از گروه صنایع دستی برای عزیزان خود می باشید، قاب کاشی هفت رنگ می تواند بهترین گزینه باشد. این محصول می تواند یکی از گزینه های مناسب برای استفاده به عنوان هدیه تبلیغاتی برای شرکت ها و سازمان ها باشد که علاوه بر هویت و اصالت ایرانی دارای امکان درج پلاک لوگو بر روی آن می باشد.

 

 

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای قاب کاشی هفت رنگ طرح گل و مرغ برجسته
جدیدترین محصولات