0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

89000 تومان

محصول فوق نمونه ای بسیار زیبا از صنایع دستی جدید می باشد که نشان دهنده خلاقیت و ذوق هنری، هنرمندان ایرانی می باشد. این محصول نمونه ای بسیار زیبا از یک تخم مرغ تزئینی نقاشی شده می باشد که می تواند زینت بخش خانه های شما باشد. تخم شتر مرغ فوق دارای ابعاد  تقریبی 15*12 سانتی متر بوده و به زیبایی با رنگ های متنوع در طرح های مختلف ترمه، مینا، اسلیمی و شمسه طراحی شده است.

از مهمترین ویژگی های این تخم شتر مرغ تزئینی استحکام بالای آن نسبت به سایر نمونه ها می باشد. استحکام بالای پوکه به همراه چندین لایه رنگ و فیکساتور باعث استجکام بالای این محصول شده است. برای راحت قرار گرفتن این محصول تزئینی یک پایه فلزی با ابعاد  4*11 سانتی متر با رنگی هماهنگ با رنگ کار شده روی پوکه تهیه شده است.

اضافه به سبد خرید

توضیحات کالا

هنرهای تزئینی ایرانی و نقاشی های طرح مینیاتور این روزها طرفداران زیادی دارد، خلاقیت و ذوق هنری هنرمندان ایرانی همواره منجر به تولید محصولاتی جدید و زیبا می شود که علاوه بر زیبایی بسیار کاربردی نیز می باشند. یکی از انواع هنری های تزیئینی زیبایی که این روزها بسیار باب شده است و طرفداران زیادی نیز دارد، نقاشی بر روی پوست تخم شتر مرغ می باشد که زیبایی چشم نوازی دارد. این تخم شترمرغ تزئینی با ظرافت و دقت بسیاری به دست هنرمندان ایرانی تهیه شده است که نشان از ذوق و اندیشه هنری هنرمندان این سرزمین دارد.

 

 

 

با کمی خلاقیت می توان در دنیای مدرن و سرد امروزی، زیبایی و روح زندگی را به خانه های خود دعوت کنیم، استفاده از محصولات و کالاهای تزئینی هنری می تواند بهترین گزینه برای ایجاد تغییر می باشد. محصول فوق نمونه ای بسیار زیبا از یک تخم مرغ تزئینی می باشد که به زیبایی و با رنگ های متنوع و زنده طراحی شده است. خلاقیت بکار برده شده در این محصول استفاده از پوکه تخم شتر مرغ می باشد که دارای ابعاد نسبتا بزرگی نسبت به تخم مرغ هی تزئینی معمولی می باشد.

 

 

 

اگر می خواهید سفره هفت سینی متفاوت داشته باشید، می توانید از این محصول تزئینی بر سر سفره هفت سین خود استفاده کند. ابعاد پوکه تخم شتر مرغ بکار برده شده در تهیه این محصول  15*12 سانتی متر بوده و دارای طرح های متنوعی می باشد. طرح های اسلیمی، مینا، ترمه و شمسه که هر کدام زیبایی چشم نوازی دارند. ما میتونیم با کمی خلاقیت سفره ی هفت سین قشنگ و خلاقانه ای داشته باشیم و یکی از راه های رسیئن به این هدف استفاده از محصولات تزئینی و صنایع دستی می باشد.

 

 

 

 

این محصول به گونه ای طراحی شده است که برای قرار گیری راحت آن بر روی سطح، یک عدد پایه فلزی با ابعاد 4*11 سانتی متر ی باشد که مطابق با رنگ بکار برده شده بر روی محصول رنگ آمیزی شده است. وزن خود تخم شتر مرغ 290 گرم و وزن پایه حدود 380 گرم می باشد.

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای تخم شتر مرغ تزیینی
جدیدترین محصولات