0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

قاب عکس ها از جمله عناصری هستند که برای نگهداری از عکس های چاپ شده و همچنین دیزاین مورد استفاده قرار می گیرند. اگر شما قصد خرید یک قاب عکس زیبا و جدید را دارید ما به شما قاب عکس فانتزی سه بعدی فوق را معرفی می کنیم، جنس این قاب از چوب بوده و دارای ابعاد 4.5*22*31 سانتی متر است. قسمت مربوط به جایگیری عکس این قاب 10*15 سانتی متر است. یکی از ویژگی های این محصول سه بعدی بودن آن می باشد که یک سفره هفت سین سمبلیک به صورت سه بعدی در داخل قاب در نظر گرفته شده است.  برای قرار دادن عکس باید از حالت کشویی تعبیه شده در پشت قاب استفاده کرد.


محصولات مشابه


توضیحات کالا

قاب عکس ها یکی از گزینه ها برای نگهداری از عکس های چاپ شده می باشند که در حال حاضر نمونه های مختلفی از آنها در بازار وجود دارد که این تنوع شامل جنس، ابعاد و طرح می باشد. همچنین قاب عکس قابلیت استفاده به صورت رومیزی و دیواری می باشند که شما می توانید بر اساس نیاز خود یکی از آنها را انتخاب کنید. در حال حاضرقاب های چوبی، قاب های سیاه و سفید و قاب های فلزی بسیار محبوب می باشند.

 

خرید قاب عکس سه بعدی

 

قاب عکس فوق، یک قاب عکس فانتزی بسیار زیبا و جدید می باشد که دارای طراحی سه بعدی می باشد. این قاب زیبا دارای یک قسمت فانتزی با طرح سفره هفت سین بر روی یک میز به صورت سه بعدی می باشد. این قاب عکس زیبا اصالت عکس های شما را بیشتر نمایان می کند.

 

خرید قاب عکس

 

این قاب زیبا دارای جنس چوب می باشد که به رنگ سفید انتخاب شده است که حالت بسیار زیبایی می باشد. ابعاد این قاب 4.5*22*31 سانتی متر است، این قاب زیبا تکمیل کننده  سبک دکوراسیون خانه و اتاق شما می باشد.  قرار دادن عکس در قاب عکس فانتزی زیبا،  زیبایی آنرا دو چندان می کند.

 

خرید قاب عکس ارزان

 

محل قرار دادن عکس در این قاب عکس سه بعدی زیبا دارای ابعاد 10*15 سانتی متر است و به منظور قرار دادن آن یک قسمت کشویی در پشت قاب در نظر گرفته شده است تا براحتی عکس را در محل تعبیه شده قرار دهید. لازم بذکر می باشد در پشت قاب یک گیره جهت آویزان کردن به دیوار در نظر گرفته شده است.

 

قیمت قاب عکس

 

برای تاثیر گذاری بیشتر استفاده از قاب در دکوراسیون منزل خود، لازم است که آن را در محل مناسبی تصب کنید و در واقع باید از قواعد خاصی پیروی باید کرد. رنگ این قاب سفید بوده و تقریبا با هر نوع سبک دکوراسیونی از مدرن تا سنتی تطبیق پذیری دارد.

 

خرید قاب عکس خالی

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای قاب عکس فانتزی سه بعدی
جدیدترین محصولات