0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

ساعت دیواری مسی طرح خاتم، یک ساعت زیبا با ظاهری بسیار شبیه به صنایع دستی که به دلیل قیمت مناسب آن می تواند به عنوان یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب به عنوان هدیه تبلیغاتی باشد. این ساعت زیبا دارای یک قاب چوبی که بر روی آن طرح زیبای خاتم کاری چاپ شده شده است.

این ساعت زیبا دارای یک صفحه مسی گرد بسیار زیبا با طرح قلمزنی و دارای یک موتور از نوع تیک تاکی می باشد. لازم بذکر می باشد که طرح قلمزنی صفحه ساعت نیز به صورت چاپی بوده و کار دست نمی باشد. ابعاد این ساعت 2.5*33*33 سانتی متر و وزنی معادل 644 گرم می باشد.


محصولات مشابه


توضیحات کالا

 ساعت دیواری یکی از محصولاتی می باشد که دارای پتانسیل اسفاده شدن به عنوان هدیه تبلیغاتی را داشته، حال اگر این ساعت زیبا دارای ظاهری شبیه به صنایع دستی باشد می تواند ارزش کار را بیشتر کند. ساعت دیواری مسی طرح خاتم محصولی بسیار زیبا و شکیل که به دلیل قیمت مناسب و زیبایی بالا بسیار مناسب برای هدایای تبلیغاتی می باشد. این ساعت زیبا دارای یک صفحه گرد از جنس مس می باشد که دارای طرح قلمزنی بسیار زیبایی می باشد. اما باید توجه داشت این طرح قلمزنی توسط دست نمی باشد و به صورت چاپی می باشد. قطر این بشقاب مسی بکار برده شده به عنوان صفحه ساعت 24 سانتی متر می باشد.

 

 خرید هدیه تبلیغاتی ساعت دیواری

 

قاب این ساعت زیبا که چوب می باشد و سطح این قاب چوبی با طرح خاتم کاری پوشش داده شده است، هر چند طرح خاتم روی این قاب کار دست نمی باشد اما کاملا شبیه خاتم کاری می باشد.

 

ساعت دیواری ارزان قیمت

 

در چهار گوشه این قاب چوبی خاتم کاری گل های زیبایی با هنر مشبک حک شده است که زیبایی اقاب این ساعت را دوچندان می کند.

 

 خرید اینترنتی ساعت دیواری مسی با طرح خاتم

 

 ابعاد قاب چوبی با طرح خاتم این محصول 2.5*33*33 سانتی متر می باشد که در وسط این قاب یک صفحه ساعت تعبیه شده است که از جنس مس بوده و دارای طرح قلمزنی می باشد.

 

ساعت دیواری تبلیغاتی

 

وزن این ساعت دیواری مسی طرح خاتم در حدود 644 گرم می باشد و موتور بکار رفته در این ساعت دیواری از نوع تیک تاکی می باشد که با استفاده از باطری قلمی کار می کند.

 

قیمت ساعت دیواری مسی طرح خاتم 

 

صفحه این ساعت دیواری مسی طرح خاتم از جنس مس می باشد و دارای طرح های بسیار زیبا و شبیه قلمزنی می باشد. لازم بذکر است این محصول کار دست نمی باشد و هنر خاتم کاری روی قاب و قلمزنی روی صفحه ساعت همگی به صورت صنعتی و به صورت چاپ بر روی این محصولات حک شده است.

 

 خرید ساعت دیواری ارزان قیمت

 

این ساعت زیبا به دلیل طراحی زیبا که مشابه با صنایع دستی می باشد و قیمت بسیار مناسب آن و همچنین قابلیت کاربردی که دارد می تواند به عنوان یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی مورد استفاده قرار گیرد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای ساعت دیواری مسی طرح قلمزنی با قاب خاتم
جدیدترین محصولات