0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

با استفاده از برگ لباسشویی دیزالو dizolve ultra laundry detergent می توانید بدون کف تمامی لباس های خود را داخل ماشین لباس شویی تمیز کنید. این محصول دارای آنزیم های ضد حساسیت می باشد که می توانید با بهره گیری از آن تمامی لباس های خود را ضد حساسیت پوستی و تنفسی نمایید. با استفاده از محصولی که در اختیار شما قرار دارد می توانید بدون پودر ماشین لباسشویی تمامی لباس های خود را تمیز و پاکیزه نمایید. این برگ لباسشویی دیزالو dizolve ultra laundry detergent دارای 12 برگ تمیز کننده می باشد.


محصولات مشابه


توضیحات کالا

با استفاده از برگ لباسشویی دیزالو dizolve ultra laundry detergent می توانید بدون کف تمامی لباس های خود را داخل ماشین لباس شویی تمیز کنید.

 

برگ لباسشویی

 

این محصول دارای آنزیم های ضد حساسیت می باشد که می توانید با بهره گیری از آن تمامی لباس های خود را ضد حساسیت پوستی و تنفسی نمایید.

 

برگ لباسشویی

 

با استفاده از محصولی که در اختیار شما قرار دارد می توانید بدون پودر ماشین لباسشویی تمامی لباس های خود را تمیز و پاکیزه نمایید.

 

برگ لباسشویی بدون کف

 

این برگ لباسشویی دیزالو dizolve ultra laundry detergent دارای 12 برگ تمیز کننده می باشد. شما می توانید برای لباس های کثیف خود از دو عدد برگ ماشین لباس شویی استفاده نمایید و برای لباس هایی با کثیفی کم از یک عدد آن بهره ببرید.

 

برگ لباسشویی

 

این محصول در ماشین لباس شویی شما کف نمی کند و با آب درون مخزن ماشین حل شده و تمامی لک ها و کثیفی ها را از بین خواهد برد.

 

برگ دیزالو

 

شما می توانید تمامی لباس های فرزندان خود را با استفاده از برگ لباسشویی دیزالو dizolve ultra laundry detergent بشویید و نگران آلرژی های پوستی و تنفسی وی نباشید.

 

برگ لباسشویی دیزالو

 

این محصول با توجه به بهره گیری از آنزیم های مفید و حذف کردن سولفات از خود به لباس ها و الیاف آن ها ضرری وارد نخواهد کرد و تمامی آن ها را به خوبی خواهد شست.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای برگ لباسشویی دیزالو بدون کف
جدیدترین محصولات