0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

دزدگیر پادری Door Stop Security Alarm محصولی کاربردی برای هشدار از ورود افراد یا حیوانات به داخل منزل یا اتاق و ... شما می باشد. دارای 120 دسی بل انعکاس صدای محیطی، درای 3 حالت حساسیت مختلف : کم، متوسط و زیاد. ظاهری شیک و زیبا، استفاده از باتری کتابی 9 ولتی. بسیار سبک و قابل حمل، با استفاده از طراحی مهندسی قابل استفاده برای درب ها، پنجره ها، کمد و غیره نیز می باشد.

برتری این این محصول نسبت به دیگر محصول های مشابه خود، دسی بل بالا و همچنین قابلیت تنظیم حساسیت آن است. Door Stop Alarm با داشتن رویه استیل و مقاوم این دزدگیر علاوه بر بالا بردن استحکام دستگاه، باعث زیبایی بیشتر آن نیز می شود.


محصولات مشابه


توضیحات کالا

شاید برای شما هم پیش آمده باشد در محیط منزل و یا محل کار و محیط های که نیاز به امنیت بیشتر و اطلاع ورود افراد داشته باشید، Door Stop Alarm نسخه به روز شده پادری های ثابت لاستیکی و یا چوبی شده است.

 

این محصول با استفاده از یک پدال متحرک استیل که مانند یک ضامن عمل کرده و به محض فشار آمدن به آن با استفاده از بلندگوی هشدار دهنده خود شروع به آژیر و صدای هشدار می کند.

 

فروش دزدگیر پادری

رویه فلزی پدال این دزدگیر از جنس استیل براق یا کروم می باشد که علاوه بر زیبایی و باعث بالا رفتن مقاومت Door Stop Alarm می شود. این محصول را می توانید به راحتی در هر جایی خانه که به عنوانی از درب و یا پنجره استفاده شده است، به کار ببرید. تطبیق پذیری این محصول با محیط بسیار عالی بوده و با استفاده از پایه های ژلاتینی که در کف دستگاه طراحی شده مانع لیز خردن دستگاه بر روی اجسام مختلف می شود و هیچ جایی نگرانی بابت استفاده بر روی سنگ، کاشی، سرامیک و غیره نخواهید داشت.

پادری دزدگیر دار

 

نحوه استفاده دستگاه بسیار ساده است. همانند همان پادری های قدیمی در قسمت ابتدایی در و یا پنجره قرار می دهیم و دستگاه را روشن می نماییم. شما با استفاده از یک دکمه و بدون نیاز به برداشتن دستگاه از جای خود می توانید دستگاه را خاموش و روشن نمایید. به علت ضربه پذیر بودن محصول ساختی بسیار محکم و ایمن دارد.

 

فروش دزدگیر پادری

 

دستگاه دارای 3 حالت حساسیت می باشد که می توانید در هر حالت دلخواه آن را قرار دهید. ویژگی دیگر Door Stop Alarm استفاده از باتری کتابی 9 ولتی است که کاملا برای این محصول انتخابی بهینه است و نیازی به برق نداشته و قابل حمل است. محل تعویض باتری در پشت دستگاه قرار دارد و با استفاده از یک ضامن ایمن شده است. شما به راحتی و با برگرداتدن دستگاه به پشت و باز کردن درب جای باتری قادر به تعویض باتری ها هستید.

 

دزدگیر پدالی

 

سپس بعد از قرار دهی محصول در جای مناسب به محض فشار بر روی پدال، دستگاه شروع به اعلام هشدار و آژیر می کند. صدای محصیطی این محصول 120 db ( دسی بل ) می باشد که به راحتی تا مساحت زیادی صدای آن قابل شنیدن است. 120 دسی بل صدای تولیدی حداکثر توان تولید صدای این محصول است که با صدای یک اره برقی در حال کار برابری می کند.

 

دزدگیر پدالی پادری

این دستگاه علاوه بر حالت امنیتی می توانید استفاده های دیگر نیز نمایید و برای اطلاع از ورود مشتری و یا خودرو به محیط پارکینگ و ... استفاده نمایید.

امروزه به علت بالا رفتن میزان سرقت و کاهش ضریب امنیت محیطی، استفاده از وسایل هشدار دهنده شخصی همچون دزدگیر ها افزایش یافته و اکثر مردم به دنبال محصول ارزان و اما بسیار مفید و کارآمد می باشند. Door Stop Alarm این اویژگی ها را یکجا و در عین سادگی در خود دارد.

Door Stop Alarm جز یکی از پر فروش ترین و محبوب ترین محصولات در کشور های اروپایی و آمریکایی بوده است که به عنوان مثال در سایت آمازون میزان رضایت مندی و فروش این محصول را مشاهده نمایید.

 

خرید دزدگیر پدالی هوشمند

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای دزدگیر پدالی آژیر دار دور استاپر
جدیدترین محصولات