0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

89000 تومان

محصول فوق یک میز تاشو چند منظوره می باشد که با طراحی کاملا متفاوت و کارآمدی نسبت به نمونه های مشابه داشته، این میز دارای پایه های فلزی به ارتفاع  47 سانتی متر می باشد که دارای قابلیت تا شدن ار محل اتصال به میز را دارد. این میز به گونه ای طراحی شده است که قابل استفاده به عنوان میز جلو مبلی نیز بوده و شما می توانید با تا زدن یکی از پایه ها و قرار دادن لبه میز بر روی مبل فضای مناسبی برای قرار دادن وسایل خود فراهم آورید. این میز دارای صفحه چوبی بسیار با کیفیت با ابعاد  1*50*75 سانتی متر است، هرچند پایه های این میز فلزی می باشد اما به دلیل داشتن حلقه های پلاستیکی بر روی کف پایه ها در حین قرار گرفتن بر روی سطوح نمی لغرد.

اضافه به سبد خرید

محصولات مشابه


توضیحات کالا

محصول فوق یک میز تاشو همه کاره می باشد که دارای کیفیت ساخت و طراحی قابل قبولی است. این میز قابل استفاده برای مطالعه و میز لپ تاپ می باشد. این میز می تواند گزینه مناسبی برای کودکان در حین انجام تکالیفشان باشد تا اصول درست نشستن و رعایت بهداشت فیزیکی بدن در حین مطالعه و درس خواندن رعایت شود. این میز دارای پایه های فلزی بسیار محکم و مقاوم می باشد که قابلیت تا شدن از محل اتصال به میز را دارد.

 

 خرید میز تاشو مبل

 

این میز تاشو چند منظوره به دلیل ابعاد جمع و جور و همچنین قابلیت تاشو به عنوان یکی از میزهای محبوب برای استفاده در محیط های آپارتمانی و کوچک می باشد، در واقع این میز تاشو متناسب با سبک زندگی جدید طراحی شده است تا کمترین فضای ممکن را اشغال کرده و در صورت عدم نیاز به میز با جمع کردن پایه های آن براحتی در گوشه ای از کمد یا زیر تخت جای گیرد.

 

 خرید میز تاشو چند منظوره

قیمت میز تاشو چند منظوره

 

میز تاشو فوق قابل استفاده به عنوان میز جلو مبلی می باشد و با توجه به پایه های فلزی تاشویی که داردف می توانید یکی از پایه ها را از محل اتصال به راحتی تا کنید و لبه صفحه میز را بر روی میز قرار دهید تا علاوه بر اشغال فضای کمتر، فضای مناسبی را در اختیار شما قرار دهد.

 

 میز تاشو چند منظوره

 

این میز دارای یک صفحه چوبی به ابعاد  1*50*75 سانتی متر است و در زیر آن پایه های فلزی میز تعبیه شده است که از محل اتصال با صفحه دارای قابلیت تا شدن می باشد. این میز تاشو جلو مبلی بهترین گزینه برای آپارتمان های کوچک، خوابگاه ها و خانه های دانشجویی می باشد که فضای کمی در اختیار می باشد.

 

  میز تحریر چند منظوره

 

یکی از مهمترین ویژگی های این میز پایه های فلزی بسیار محکم و با کیفیت این میز می باشد که دارای ارتفاع 47 سانتی متر بوده و قابلیت تحمل وزن زیادی را دارد و می توانید از آن به عنوان میز تحریر، میز لپ تاپ و حتی میز نماز نیز استفاده نمائید.

 

 خرید میز چند منظوره تاشو

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای میز تاشو چند منظوره
جدیدترین محصولات