0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

این میز به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید در هر کجا که هستید و هر نیازی دارید را بر طرف نمایید و از میز خود بهترین بهره را داشته باشید. میز تاشو همه کاره جادویی   mehrtajhiz multifunctional desk قابلیت تا شندگی دارد و شما می توانید در هر مکانی که هستید از آن به عنوان یک میز همه کاره استفاده نمایید. بعد از استفاده از این میز می توانید آن را تا کرده و در گوشه ای از خانه خود قرار دهید. این محصول دارای پایه های تنظیم شونده می باشد که می توانید در 3 حالت آن را تنظیم نمایید. با استفاده از میز تاش و خود در هنگام غذا خوردن و یا کار کردن با لب تاپ بهترین حالت ها را به خود بگیرید و از آن بهره مند شوید.


محصولات مشابه


توضیحات کالا

این میز به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید در هر کجا که هستید و هر نیازی دارید را بر طرف نمایید و از میز خود بهترین بهره را داشته باشید.

 

میز تاشو جدید

 

میز تاشو همه کاره جادویی   mehrtajhiz multifunctional desk قابلیت تا شندگی دارد و شما می توانید در هر مکانی که هستید از آن به عنوان یک میز همه کاره استفاده نمایید.

 

میز تا شو جدید

 

بعد از استفاده از این میز می توانید آن را تا کرده و در گوشه ای از خانه خود قرار دهید. این محصول دارای پایه های تنظیم شونده می باشد که می توانید در 3 حالت آن را تنظیم نمایید.

 

میز جدید تاشو

 

با استفاده از میز تاش و خود در هنگام غذا خوردن و یا کار کردن با لب تاپ بهترین حالت ها را به خود بگیرید و از آن بهره مند شوید.

 

میز تا شو جدید

 

میز تاشو همه کاره جادویی   mehrtajhiz multifunctional desk از دو تکه میز کوچک و بزرگ جنس ام دی اف ساخته شده است که بسیار مقوم می باشد.

 

میز تاشو جدید

 

این میز می تواند وزن هایی بالا را تحمل نماید و با استفاده از پایه های قدرتمند خود تا وزن 300 کیلوگرم را بر روی خود به راحتی نگه دارد.

 

میز جدید تاشو

 

لازم به ذکر است که می توانید میز تاشو همه کاره جادویی   mehrtajhiz multifunctional desk را به صورت اینترنتی سفارش دهید و آن را درب منزل خود تحویل بگیرید. با استفاده از این محصول دیگر نیازی نیست تا از میز های سنگین استفاده نمایید و مجبور به جابجایی های سخت با ان باشید.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای میز تاشو جادویی
جدیدترین محصولات