0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

29000 تومان

کیف مخصوص لقمه مدرسه محصولی با طراحی ساده اما کاربردی و هوشمندانه می باشد. یکی از میان وعده های سالم برای دانش آموزان لقمه های تهیه شده در منزل می باشد، جا لقمه ای تک سبد محصولی طراحی شده برای نگهداری و حمل راحتر لقمه بدون نگرانی از کثیف شدن آنها می باشد. این کیف متشکل از دو لایه نایلونی و پارچه ای می باشد که به منظور جلویگیری از آلودگی و خشک شدن لقمه در نظر گرفته شده است. نحوه بسته شدن درب این جا لقمه با استفاده از زیپ بوده تا این کیف به صورت یک نیم دایره در آمده و حمل و جابجایی راحتری را داشته باشد. جا لقمه ای مدرسه تک سبد را می توانید بارها و بارها مورد استفاده قرار دهید و در صورت کثیف شدن براحتی آن را بشوید. قطر دایره این کیف 25 سانتی متر بوده و مناسب برای لقمه، خوراکی و میان وعده برای مدرسه، دانشگاه، اداره و محل کار می باشد.

اضافه به سبد خرید

محصولات مشابه


توضیحات کالا

یکی از دغدغه های والدین تهیه کردن میان وعده سالم و مقوی برای کودکانشان می باشد، استفاده از میان وعده های فرآوری شده و شیرین نه تنها برای بچه ها هیچ سودی ندارد، بلکه می تواند سلامتی آنها را به خطر بیاندازد. بنابریان شما می توان از یک لقمه نون و پنیر که می تواند همراه با گردو یا خیار باشد به عنوان میان وعده سالم برای بچه ها استفاده کنید و برای حمل راحتر و جلوگیری از کثیف شدن آن از کیف نگهدارنده لقمه و خوراکی استفاده کنید.

 

 خرید جا لقمه ای

 

شاید شما نیز از اینکه هر روز برای لقمه فرزندان خود از یک نایلون جدید استفاده می کنید، خسته شده باشید، این کار نه تنها برای محیط زیست مضر می باشد بلکه هزینه های زیادی نیز به دنبال دارد. اما خرید کیف خوراکی داشن آموز می تواند این مشکل را براحتی حل کند و شما را از استفاده هر روزه نایلون بی نیاز کند.

 

قیمت جا لقمه ای

 

جالقمه ای تک سبد دارای طراحی خاصی و زیبایی می باشد و با توجه به ابعاد جمع و جور خود می تواند براحتی در داخل کیف بچههای شما جای گیرد و لقمه تهیه شده درمنزل را بعنوان یک میان وعده سالم بدون ترس از آلوده شدن آن به همراه داشته باشند.

 

جالقمه ای مدرسه جدید

 

این کیف مخصوص لقمه مدرسه به صورت دایره ای طراحی شده است که دارای قطر 25 سانتی متر می باشد و با استفاده از یک زیپ بسته می شود.

 

کیف حمل لقمه تک سبد

 

با بسته شدن زیپ،کیف جا لقمه ای مدرسه فوق به صورت یک نیم دایره تبدیل شده تا راحتر در کیف شا قرار گیرد. قسمت داخلی کیف از جنس نایلون سفره ای می باشد که از ضخامت خوبی برخوردار می باشد و قسمت بیرونی کیف دارای جنس پارچه ای بسیار با کیفیت می باشد که همه این موارد به منظور جلوگیری از خشک شدن لقمه و کثیف شدن لقمه در نظر گرفته شده است.

 

خرید کیف جالقمه ای

 

این کیف جا لقمه می تواند بارها و بارها مورد استفاده قرار گیرد و جایگزین بسیار خوبی برای کیسه های ناایلونی می باشد، این کیسه دارای امکان شستشو می باشد و می توانید آن را در صورت کثیف شدن مورد شستشو قرار دهید. از این کیف می توانید به عنوان یک سفر تک سفره نیز استفاده کنید تا از خراب و آلوده شدن لقمه جلوگیری کرده و شکل و فرم لقمه حفظ شود.

 

 کیسه لقمه ساندویچ مدرسه

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای کیف لقمه مدرسه تک سبد
جدیدترین محصولات