512

سایه بان کولر آبی مدل گرما بانشناسه کالا: shadow

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. می توانید از طریق لیست بالای صفحه، از محصولات مشابه این کالا دیدن نمایید

نقد و بررسی اجمالی سایه بان کولر آبی مدل گرما بان

با شروع فصول گرم سال، از انواع کولر ها برای تعدیل هوای گرم استفاده می شود. کولر های آبی از متداول ترین نمونه های کولر مورد استفاده می باشد. این کولر ها معمولا بر روی پشت بام نصب می شوند و در معرض تابش مستقیم آفتاب بوده که  در اثر تابش مستقیم نور خورشید بر روی بدنه کولر میزان کیفیت باد تولیدی کم شده و در تهایت با افزایش مصرف آب و برق مواجه خواهیم بود. سایه بان کولر آبی محصولی جدید با طراحی خلاقانه و کارآمد می باشد که به منظور سایه انداختن بر روی کولر و مانع از تایش مستقیم آفتاب به کولر شده که در نهایت باعث تولید باد خنک توسط کولر و کاهش میزان برق مصرفی می شود.

محصول فوق یک مدل بسیار با کیفیت، کار آمد و ارزان قیمت از سایه بان کولر آبی می باشد که با استفاده از پارچه برزنتی با لایه ضد آب تهیه شده است. این محصول را براحتی بر روی کولر خود نصب کرده و شاهد کاهش چشم گیر میزان برق مصرفی بوده. ابعاد این سایه بان 170*170 سانتی متر است و نصب آن بسیار ساده و بدون نیاز به ابزار خاصی می باشد و تنها از طریق 6 کش در دور تا دور سایه بان به کولر متصل شده.

در فصول گرم سال استفاده از کولر های آبی در بسیاری از مناطق کشورمان که دارای هوای گرم و خشک می باشند متدائل می باشد. با توجه به اینکه نحوه کاربری این نوع از کولر ها به صورت فضای باز و معمولا بر روی پشت بام می باشد که در معرض تابش مستقیم نور آفتاب بوده. نور آفتاب و گرمای حاصل از آن می تواند میزان بازدهی کولرهای آبی را کاهش دهد و مصرف برق و آب را افزایش داده. بنابراین باید به دنبال راه حلی برای افزایش بهرهوری و کاهش هزینه های مصرفی بود. به این منظور سایه بان های مخصوص کولر های آبی طراحی و تولید شده که مانع از عدم تابش مستقیم نور خورشید به سطح کولر می شوند و به این ترتیب می توان به کاهش مصرف انرژی منجر شود.

 

 

 

در سال های اخیر با توجه به افزایش میزان آگاهی مردم در مصرف بهینه انرژی و استفاده از رویکردهایی برای کاهش میزان انرژی و کاهش هزینه های مصرفی خانوار، استفاده از سایه بان کولر آبی بسیار متداول شده است. سایه بان های کولر آبی به منظور ممانت از تابش مستقیم نور خورشید به بدنه کولرهای آبی طراحی شده اند تا با جلوگیری از افزایش دمای بدنه کولر در نهایت باد خنک تری را کولر تولید کند. با تولید باد خنک با کیفیت میزان استفاده از کولر آبی در طول روز کاهش می باشد و به این ترتیب شاهد کاهش میزان مصرف آب و برق خواهیم بود. محصول فوق نمونه ای بسیار کارآمد از سایه بان های کولر آبی می باشد که دارای طراحی و نحوه نصب و استفاده بسیار آسانی می باشد.

  

 

محصول فوق یک مدل بسیار با کیفیت، کار آمد و ارزان قیمت از سایه بان کولر آبی می باشد که با استفاده از پارچه برزنتی با لایه ضد آب تهیه شده است. این محصول را براحتی بر روی کولر خود نصب کرده و شاهد کاهش چشم گیر میزان برق مصرفی بوده. ابعاد این سایه بان 170*170 سانتی متر است و نصب آن بسیار ساده و بدون نیاز به ابزار خاصی می باشد و تنها از طریق 6 کش در دور تا دور سایه بان به کولر متصل شده.

 

 

 

با استفاده از سایه بان کولر آبی گرما بان با کاهش میزان تابش آفتاب بر روی سطح کولر در نتیجه باد خنک تر می شود، با افزایش خنکی باد و افزایش کیفیت و کارایی کولر در نهایت میزان استفاده از کولر کاهش می باد و به ایت ترتیب در مصرف آب و برق و همچنین استفاده از دور تند کولر آبی کاهش می یابد که همین امر منجر به کاهش میزان مصرف انرژی می شود. استفاده از سایه بان کولر آبی تنها محدود به این موارد نمی شود، استفاده از سایه بان می تواند در افزایش عمر بدنه و قطعات درون کولرهای آبی نیز تاثیر بسزایی داشته باشد. استفاده از سایه بان گرما بان می تواند نیاز به استفاده از تعمیر و سرویس کولر را کاهش دهد.

 

 

 

سایه بان کولر آبی گرما بان، دارای طراحی ساده اما کاملا کاربردی و هدفمند می باشد که به شما این امکان را می دهد در مصرف انرژی صرفه جویی کنید و میزان هزینه های خانوار کاهش پیدا می کند. در واقع استفاده از این سایه بان با منجر شدن به تولید باد خنک تر و با کیفیت تر منجر به کاهش دما و خنک تر شدن محیط می شود و هنگامی که محیط خنک باشد در نهایت با  کاهش تبخیر مواجه خواهیم بود و  درمصرف آب صرفه جویی جشمگیری خواهد شد. جنس پارچه مرد استفاده بر ای تولید این سایه بان از پارچه برزنتی با لایه ضد آب می باشد و از یکسری مفتول فلزی مقاوم فنری در طراحی و تولید آن استفاده شده است.

 

 

 

ابعاد این سایه بان کولر آبی 170*170 سانتی متر است بنابراین قابل نصب بر روی انواع مختلف کولر های آبی می باشد. از دیگر ویژگی های مهم این سایه بان، نحوه نصب آسان آن می باشد که از طریق 6 کش که در دور تا دور سایه بان تعبیه شده است به گولر شما وصل شده و قابل استفاده می باشد. با خرید سایه بان کولر آبی فوق نه تنها در هزینه مصرف برق و آب خود صرفه جویی میکنید بلکه در افزایش طول عمر کولر شما نیز تاثیر بسزایی دارد. نصب بسیار آسان بدون نیاز به ابزار و نصاب از مهمترین ویژگی های این سایه بان می باشد.

 

 

 

کولر های آبی از متداول ترین نمونه های کولرهای مورد استفاده در کشورما می باشد. این کولر ها به دلیل ابعاد و نوع طراحی و ساخت  معمولا بر روی پشت بام نصب می شوند و بنابراین در معرض تابش مستقیم آفتاب می باشند که همین امر با افزایش دمای بدنه کولر و در نهایت تولید باد گرم، منجر به افزایش برق و آب  مصرفی کولر می شود. سایه بان کولر آبی محصولی جدید با طراحی خلاقانه و کارآمد می باشد که به منظور سایه انداختن بر روی کولر و مانع از تایش مستقیم آفتاب به کولر شده که در نهایت باعث تولید باد خنک توسط کولر و کاهش میزان برق مصرفی می شود.

 

مشخصات فنی سایه بان کولر آبی مدل گرما بان

نظرات کاربران برای: سایه بان کولر آبی مدل گرما بان

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا از خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن نظر جدید