0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

29000 تومان

پک گیره نگهدارنده ملحفه فوق مشتمل بر چهار گیره نگهدارنده ملحفه دو سر می باشد که به منظور استفاده در چهار گوشه ملحفه در نظر گرفته شده است. هر گیره نگهدارنده دارای یک بازوی کشسان به طول 16 سانتی متر می باشد که بر روی آن یک تسمه برای تنظیم طول نیز در نظر گرفته شده است. با استفاده از این گیره نگهدانده ملحفه روی تخت یا کاور مبل و صندلی از حالت چروکیدگی خارج شده و صاف و یک دست قرار می گیرد.

در دوسر هر بازو گیره هایی از جنس استیل با کیفت در نظر گرفته شده است که به گونه ای طراحی شده اند تا در حین نصب به پارچه آسیبی نرسد. کش مورد استفاده در تولید این نگهدارنده ها بسیار با کیفیت بوده و در صورت لزوم شما می توانید این گیره های نگهدارنده را مورد شستشو قرار دهید.

اضافه به سبد خرید

محصولات مشابه


توضیحات کالا

یکی از عواملی که می تواند موجب نامرتب بنظر رسیدن اتاق خواب یا نشیمن باشد، چروکیدگی و نامنظمی ملحفه ها و کاور روی مبلمان می باشد. هر روزه خانم های خانه دار مدت زمان زیادی را صرف مرتب کردن ملحفه های روی تخت یا روی مبلمان و میز و صندلی های خود می کنند، اما با توجه به اینکه این ملحفه ها در جایی محکم نیستند در اثر حرکت، خوابیدن و نشست و برخواست از جای خود حرکت کرده و دچار چروکیدگی می شوند و علاوه بر اینکه موجب نامنظمی محیط می شود، وقت و انرژی زیادی را باید صرف مرتب کردن آنها کرد.

 

سفارش اینترنتی گیره نگهدارنده ملحفه

 

محصول فوق نمونه از گیره های نگهدارنده ملحفه می باشد که به منظور نظم بخشی به محیط مورد استفاده قرار می گیرند. با خرید گیره نگهدارنده ملحفه دو سر  دیگر نگران جمع شدن و یا چروک شدن ملحفه های تخت یا کاور مبلمان خود نباشید. این محصول به گونه ای طراحی شده است که براحتی در چهار گوشه ملحفه تخت شما نصب می شود و با ایجاد کشیدگی مناسب مانع از چروکیدگی ملحفه می شود.

 

خرید اینترنتی گیره نگهدارنده ملحفه

قیمت گیره نگهدارنده ملحفه

 

در حین استفاده از گیره ها بر روی ملحفه یا کاور مبلمان خود نگران خراب شدن ملحفه نباشید، زیرا گیره های فلزی این نگهدارنده ها به گونه ای طراحی شده است که در حین استفاده هیچ گونه آسیبی به پارچه نمی رساند. در واقع در قسمت داخلی گیره ها قسمتی پلاستیکی در نظرگرفته شده است که بدون آسیب به پارچه می تواند آنها را ثابت نگه دارد.  شما می توانید از این گیره نگهدارنده ملحفه برای ثابت نگه داشتن کاور میز اتو نیز استفاده کنید تا در حین اتو کشی دچار مشکل نشوید.

 

 نگهدارنده ملحفه ارزان

خرید نگهدارنده ملحفه ارزان

 

در این پکیج 4 عدد گیره نگهدارنده دو سر با طول بازوی 16 سانتی متر در نظر گرفته شده است که در دوسر بازوی این نگهدارنده های ملحفه گیرههای فلزی تعبیه شده و طول بازو را می توان بر اساس نیاز خود کم و زیاد کرد. با استفاده از این محصول شما دیگر نیاز به صرف و انرژی هر روزه برای مرتب کردن ملحفه یا کاور های منزل خود نداشته و بدون زحمت زیاد پس از هر بار شستشو آن را در جهار گوشه تشک فیکس کنید.

 

خرید گیره نگهدارنده ملحفه تخت

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای گیره نگهدارنده روتختی دو سر بسته 4 عددی
جدیدترین محصولات