0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

120000 تومان

غلطک رنک آمیزی مخزن دار بدون مهارت و آمادگی جسمانی در رنگ آمیزی اتاق شما را در چند دقیقه رنگ می کند. استفاده آسان و سرعت عمل زیاد و کیفیت عالی در رنگ آمیزی اتاق شما باعث رضایت شما از این محصول می شود.

برای رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان میتوانید از این ابزار استفاده کنید. این محصول با داشتن تمامی لوازم جانبی مورد نیاز نقاشی مکان های سخت و دشوار را برای شما راحت می کند. این محصول باداشتن محفظه رنگ در داخل خود سرعت رنگ آمیزی را خیلی سریع تر از محصولات مشابه دیگه کرده است.

اضافه به سبد خرید

محصولات مشابه


توضیحات کالا

همه ما به استفاده از وسایلی که استفاده از آن به بهتر شدن زندگی کردن و آسایش و رفاه ما کمک می کند نیاز داریم. سعی و تلاش ما این است که با معرفی بهترین محصولات که از نظر کیفیت و تکنولوژی بهترین می باشند به شما کمک کنیم تا اطلاعات لازم را در مورد کاربردی ترین و مورد استفاده ترین محصول را به شما نشان دهیم که استفاده از این محصولات برای شما راحت و لذت بخش باشد.

 

غلطک رنگ آمیزی ارزان

 

در اینجا یک محصول منحصر به فرد برای رنگ آمیزی و نقاشی مکان های مختلف مانند خانه، محل کار و سایر مکان های پر رفت و آمد به شما معرفی می کنیم.

 

غلطک نقاشی ارزان

 

بدون شک پر رفت و آمد ترین مکان خانه اتاق پذیرایی و نشیمن است که در آن فعالیت های زیادی صورت می گیرد. رنگ این مکان ها در ایجاد تصور مثبت باز دید کنندگان از خانه و ایجاد روحیه ای شاد در ساکنین خانه تاثیر فزاینده ای دارد. البته به دلیل پر رفت آمد بودن این مکان ها، کثیفی ها نیز در این  آنها بیشتر بوده و دیوارهای خانه بیشتر در معرض کثیفی و خط خوردگی قرار دارند بنابراین ضرورت رنگ آمیزی مداوم و استفاده از تجهیزات رنگ آمیزی استاندارد و با کیفیت و همچنین نقاشی سریع و آسان معنی پیدا می کند.

 

غلطک نقاشی و رنگ آمیزی

 

این غلطک به دلیل داشتن مخزن داخلی و نیاز نداشتن به آغشته شدن به رنگ بصورت مداوم سرعت رنگ کاری را خیلی بالا می برد. شما می توانید بار ریختم رنگ داخل مخزن آن برای یک با تا مدت ها با سرعت زیاد نقاشی کنید و از نقاشی خود لذت ببرید.

 

غلطک نقاشی حرفه ای

 

همچنین جاهای خاص را که نقاشی کردن آن به دلیل اینکه کوچک است یا در کنار پنجره یا پریز برق قرار دارد و سه گوشه دیوار و جا های دیگه که رنگ کرن آن مشکل است را می توان با لوازم جانبی همراه با این محصول رنگ کرد. 

 

غلطک نقاشی مخزن دار

 

با استفاده از لوازم جانبی برای رنگ کردن جاهای مشکل دیگه نیازی نیست به خریدار قلمو های کوچک و تجهیزات دیگه. یا استفاده از لوازم جانبی همین محصول می توانید تمامی جاهای سخت و کوچک و ... را در سریع ترین حالت ممکن رنگ آمیزی کنید.

 

غلطک نقاشی ارزان

 

در پایان هر نقاشی و رنگ آمیزی مهم ترین مساله تمیز کردن و شستن تجهیزان نقاشی و رنگ آمیزی می باشد.

 

غلطک نقاشی مخزن دار

 

جنس تجهیزات این محصول به گونه ای ساخته شده است که به راحتی قابل شستشو است تا برای دفعات بعد به راحتی قابل استفاده قرار گیرد. الیاف استفاده شده در قلطک و قطعات پلاستیکی تجهیزات جانبی همراه با این محصول شست و شوی در طولانی مدت بدون کاهش کیفیت محصول را ممکن کرده است.

 

غلطک نقاشی ارزان

 

علاوه بر صرفه جوی در زمان استفاده از غلطک رنگ باعث صرفه جویی زیادی در مصرف رنگ می شود.

 

غلطک نقاشی پرطرفدار

 

غلطک رنگ با پخش کردن یکنواخت رنگ روی سطوح باعث می شود میزان رنگ مصرفی به شدت کاهش یابد و صرفه جویی زیادی در مصرف رنگ و در نتیجه با عث صرفه جویی در هزینه های می شود  و همچنینی این پخش یکنواختی رنگ باعث می شود که ظاهر کار در پایان بهبود بخشد. 

 

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای غلطک رنگ آمیزی مخزن دار
جدیدترین محصولات