0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

اگر برای تغییر دکوراسیون منزل خود دچار مشکل شده اید و یا برای نظافت ظروف تزیینی خود راه حلی ‍‍‍‍پیدانکرده اید توصیه ما استفاده از چسب خمیری بلو تاک است
شما با استفاده از این چسب می توانید روی سطوح گوناگون وسایل مورد نظرتان را نگه دارید این چسب قابل استفاده مجدد می باشد حتی شما میتوانید وسایل با وزن ۲ کلیوگرم را نیز با این چسب بروی دیوار نگدارید.


محصولات مشابه


توضیحات کالا

اگر به دنبال چسبی می گردید که چسبندگی قوی داشته باشد و در عین حال طرز کار راحتی داشته باشد و یا اگر به دنبال برطرف کردن ایرادات کوچک و آزار دهنده ای نظیر برطرف کردن لقی پایه های صندلی و یا برای برطرف کردن صدای محکم درب هنگام بسته شدن آن، یا پاک کردن لکه ی آدامس از روی میز یا هر سطح دیگر هستید چسب خمیری بلو تاک مناسب ترین ابزار برای نیاز های شماست. 

 

چسب خمیری


با خرید این چسب شما می توانید به مدت طولانی از آن استفاده کنید و به دنبال جایگزینی برای آن نباشید.چسب خمیری بلوتاک محصول بسیار کاربردی است و  با شعار 1000 بار مصرف، چسب خود را در اختیار مصرف کننده قرار می دهد. و شما را از خرید کالاهایی با همین کاربرد (ها) بی نیاز می کند و همچنین در صرفه جویی اقتصادی به شما کمک بسیاری می کند. 

 

 شما با استفاده از چسب خمیری بلوتاک می توانید قاب عکس، ساعت، تابلو و یا هر چیز دیگری را روی دیوار نصب کنید بدون اینکه به دیوار آسیبی وارد کند و یا حتی لکه ای از خود به جایی بگذارد و بعد از استفاده می توانید به راحتی آن را از دیوار جدا کنید و سپس می توانید دوباره از همان چسب استفاده مجدد کنید

 

 

 

آیا شما نگران این هستید که دیوار منزلتان از آجر یا سرامیک پوشیده شده و نمی توانید روی آن تابلو نصب کنید؟ این چسب روی دیوار گچی، سیمانی، رنگ روغن، آجر، سنگ، سرامیک، کاشی، فلزات، چوب و مصنوعات آن به راحتی قابل استفاده است. و همین ویژگی شما را از کار کردن با میخ و چکش یا دریل و پیچ و رول پلاک آسوده می سازد. و این خود یعنی صرفه جویی در هزینه و زمان.

 

 

 

اگر  پایه صندلی شما لق شده و تعادل و آسایش شما را هنگام نشستن بر روی آن برهم می زند این چسب خمیری را به شکل گلوله درآورده و آن را زیر پایه آن قرار دهید. اگر روی کاغذ با مداد به اشتباه چیزی نوشتید و پاک کن در کنار شما نبود، می توانید از این چسب برای پاک کردن نوشته استفاده کنید. اگر روی صفحه کلیدِ کامپیوتر شما،  چرک و لکه های ناشی از استفاده زیاد به وجود آمد، چسب را به شکل گلوله درآورده و مانند یک پاک کن بر روی چرک ها بکشید و معجزه چسب را ببینید. اگر روی کیف یا کت شما پُرز نشسته این چسب می تواند پرزها را به خود بگیرد.اگر وسیله های کوچک شما نظیر کلید، فلش و یا هر چیز کوچکی که در اختیار دارید به آسانی گم می شود، با استفاده از تکه ای از این چسب که به درب کمد می چسبانید می توانید از کلید و فلش  خود به خوبی نگهداری کنید. حتی اگر علاقه به ساخت مجسمه خمیری دارید با این چسب مانند خمیر اسباب بازی می توانید هنر خود را شکوفا کنید و اوقات فراغت خود را لذت بخش سپری کنید.  

 

 

 

در کل ویژگی های این چسب به چند دسته تقسیم می شود:

  1. چسباندن
  2. برطرف کننده لکه و پرز
  3. ضربه گیر
  4. نگهدارنده

این همه ویژگی جالب و کاربردی را این چسب خمیری بلوتاک برای مصرف کننده به ارمغان آورده تا بتواند از مشکلات کوچک ولی مزاحمِ روزمره خلاص شود.

 

چسب خمیری بلو

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای چسب خمیری دو بسته ای بلو تاک
جدیدترین محصولات