0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

15000 تومان

جعبه نگهدارنده کیسه زباله تی اس، محصولی با طراحی کاربردی و کمی متفاوت که می تواند به شما در استفاده راحتر از کیسه های زباله کمک بسزایی کند. این هولدر دارای بدنه ای از جنس چوب می باشد و براحتی یک رول کیسه زباله 40 عددی در داخل آن قرار می گرد و با توجه به چسب دو طرفه تعبیه شده در زیر آن در کف سطل زباله چسبانده می شود. بنابراین با قرار گرفتن جعبه کیسه زباله در ته سطل، با پر شدن کیسه زباله، شما می توانید براحتی درب کیسه را بسته و با بیرون آوردن کیسه از داخل سطل، رول داخل جعبه باز شده و کیسه بعدی به بیرون آمده و شما می توانید براحتی از محل پرفراژ آن را جدا نموده و در داخل سطل را پوشش دهید. ابعاد این جعبه نگهدارنده 4.8*7*21.5 سانتی متر است.

اضافه به سبد خرید

محصولات مشابه


توضیحات کالا

 باکس نگهدارنده کیسه زباله تی اس، محصولی که به شما این امکان را می دهد از فضای سطل زباله خود برای نگهداری کیسه های زباله استفاده کنید و بلافاصله بعد از تخلیه سطل زباله، کیسه بعدی به طور خودکار بالا آمده و به شما کمک می کند براحتی کیسه جدید را در داخل سطل جای دهید.

 

هولدر کیسه زباله داخل سطل

 

این جعبه دارای بدنه ای از جنس MDF می باشد که از کیفیت قابل قبولی برخوردار بوده و براحتی می توانید یک رول پلاستیک زباله را در داخل آن قرار دهید و از آن استفاده کنید.

 

جعبه کیسه زباله داخل سطل

 

در واقع هولدر نگهدارنده کیسه زباله، به شما این امکان را می دهد تا از فضای موجو بهترین استفاده را بکنید. طراحی این باکس نگهدارنده کیسه زباله، مناسب برای استفاده از کیسه های زباله رولی می باشد و کیسه های دیگر مناسب برای این باکس نبوده، زیرا در صورت استفاده از کیسه هایی با نوع دیگر، امکان بیرون آمدن خودکار کیسه از دورن جعبه نگهدارنده نمی باشد.

 

باکس کیسه زباله داخل سطل

 

ابعاد این محصول 4.8*7*21.5 سانتی متر است و استفاده از آن بسیار آسان می باشد. برای استفاده از این باکس نگهدارنده کیسه زباله شما باید درب جعبه را باز کنید و رول کیسه زباله را در داخل آن قرار دهید. در مرحله یعدی نیاز می باشد تا شما یک دور رول را باز کنید و از درون شیار تعبیه شده بر روی درب جعبه عبور داده و سپس درب جعبه را به خوبی می بندیم تا محکم سر جای خود قرار گیرد.

 

جدید ترین هولدر کیسه زباله داخل سطل

 

اگر به پشت این جعبه نگاهی بیاندازید، دو تکه چسب دو طرفه بر روی آن مشاهده می کنید که به منظور فیکس کردن باکس نگهدارنده کیسه زباله در ته سطل در نظر گرفته شده است. ابتدا برچسب روی این چسب ها را برداشته و سپس با استفاده از چسب ها، جعبه را درون سطل زباله فیکس می کنیم، سپس کیسه را به سمت بالا کشیده و درون سطل زباله قرار می دهیم.

 

هولدر کیسه زباله

 

در صورت اتمام رول درون جعبه، امکان قرار دادن رول جدید با باز کردن درب جعبه برای شما فراهم می باشد. محصول فوق دارای استفاده آسان و بهداشتی می باشد.

 

خرید اینترنتی هولدر کیسه زباله داخل سطل

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای باکس نگهدارنده کیسه زباله TS
جدیدترین محصولات