0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

براکت دیواری یا همان پایه نگهدارنده دیواری که به منظور نصب انواع تلوزیون ها و مانیتور های تخت بر روی دیوار مورد استفاده قرار می گیرند. این محصول در واقع یکی از لوازم جانبی لوازم تصویری می باشد که به منظور نصب انواع تلوزیون تخت و مانیتور بر روی دیوار برای زیبا سازی دکوراسیون وبهینه سازی فضای محیط مورد استفاده قرار می گیرد.

براکت دیواری فوق از جنس ورق های سرد آهن ساخته شده است و دارای سه تکه مجزا می باشد که برای نصب تلوزیون یا مانیتور بر روی دیوار باید مونتاژ شوند. ابعاد کلی این پایه 2*10.5*48 سانتی متر و وزنی معادل 961 گرم داشته و شما می توانید برای نصب انواع تلویزیون های ال سی دی، ال ای دی، پلاسما  منحنی  یا OLED  در سابز های 40 تا 48 اینچ استفاده نمائید.


محصولات مشابه


توضیحات کالا

در دنیای مدرن امروزی و چالش های پیش رو که موجب سبک خاص زندگی شده است مجبور به پذیرش یکسری محدودیت ها می باشیم از جمله محدود شدن فضای خانه ها، هر چند برای حل این مشکل تدابیری اندیشته شده است و معمولا وسایلی وارد بازار می شود که در حین کارایی بالا دارای ابعاد جمع و جوری باشند. در دنیای امروزی استفاده از تلوزیون های تخت بسیار مرسوم می باشد که معمولا در سایزهای بزرگ نیز می باشند، هر چند این نوع از تلوزیون ها دارای عرض کمی می باشند اما طول و ارتفاع آنها زیاد است. برای حل این مشکل می توان این تلوزیون ها را به صورت دیواری نصب کرده و از فضای محیط استفاده بهینه داشت.

 

 

به منظور نصب انواع تلوزیون ها و مانیتورهای تخت بر روی دیوار می توان از انواع براکت ها یا همان نگهدارنده های دیواری تلوزیون استفاده کرد. براکت دیواری ثابت فوق نمونه ای بسیار با کیفیت از براکت دیواری می باشد که برای نصب انواع تلوزیون های تخت در سایز های بین 40 تا 48 اینچ مورد استفاده قرار می گیرد. خرید براکت دیواری فوق یک انتخاب هوشمندانه برای صرفه جویی در فضای محل مورد نظر جهت نصب تلویزیون‌های بزرگ می باشد.

 

 

این براکت دیواری با استفاده از ورق آهن ساخته شده است که با رنگ مشکی به خوبی پوشانیده شده است. این محصول دارای سه قسمت مجزا بوده و طراحی آن به گونه ای می باشد که با هر دکوراسیونی سازگار می باشد. شما با خرید پایه نگهدارنده فوق می توانید علاوه بر تلوزیون، انواع مانیتورهای تخت را  در مراکز اداری، آموزشی و مدارس نصب نموده و از فضای موجود استفاده بهینه را داشته باشید.

 

 

این براکت دیواری که از نوع ثابت می باشد می تواند برای نصب انواع تلوزیون های ال ای دی، ال سی دی، پلاسما و مانیتور های تخت در ابعاد 40 تا 48 اینچ مورد استفاده قرار گیرد، با نصب تلوزیون خود با این براکت به دیوار فاصله تلویزیون تا دیوار 3 سانتی متر می باشد. وزن خود این براکت 961 گرم و ابعاد کلی این پایه 2*10.5*48 سانتی متر است.

 

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای پایه دیواری مناسب برای تلویزیون های 40تا 48 اینچ
جدیدترین محصولات