0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

بیشتر کارمندان به دلیل عدم استفاده از صندلی مناسب یا عدم درست نشوتن دچار کمر درد یا درد های گردن می شوند واگر این موضوع ادامه داشته باشد می تواند باعث ایجاد ناهنجاری هایی در فرم استخوان بندی بدن بشود، یکی از ابزارهایی که کمک می کند به درست نشستن شما، زیر پایی می باشد. زیر پایی متحرک سنگین اداری نگین نمونه ای مرغوب و با کیفیت از انواع زیر پایی می باشد که با دارا بودن صفحه ای متجرک امکان تنظیم طاویه قرار گرفتن پا بر روی آن را می توان تعیین نمود. این محصول دارای رویه ای پلاستیکی می باشد که بر روی پایه ای فلزی قرار گرفته است و متناسب با میزهای اداری و کامپیوتری طراحی شده و همچنین دارای قابلیت تنظیم  زاویه قرار گیری می باشد.


محصولات مشابه


توضیحات کالا

هر چند دنیای دیجیتال و مدرن می تواند هیجان انگیز باشد اما استفاده از کامپیوتر و نشستن های طولانی در پشت میز می تواند موجب آسیب رسیدن به سلامتی بدن شود.

خرید زیرپایی اداری 

آویزان بودن پاها در هنگام نشستن بر روی صندلی و پشت میز می تواند باعث آسیب هایی به بدن انسان شود، شاید شما پیش خود بگوید ما از صندلی استاندارد استفاده می کنیم اما پاهای شما در هنگام استفاده از صندلی نیز دارای زاویه و تکیه گاه مناسب نمی باشد. با استفاده از زیر پایی متحرک سنگین اداری نگین می توانید عوارض این آویزان بودن طولانی مدت پاها را کاهش دهد.

 بهترین زیرپایی

استفاده از زیر پایی متحرک تنها مختص به کاربران کامپوتر نمی باشد، بلکه همه افرادی که در پشت میز می نشینند و مدت طولانی پاهای آنها آویزان می باشد باید از یک زیرپایی استفاده کنند، در هنگام نشستن بر روی صندلی و آویزان بودن پاها در جریان خون در پاها و بخصوص زیر زانوها اختلال ایجاد می شود که می تواند منجر به بیماری هایی از جمله واریس شود.

 خرید اینترنتی زیرپایی اداری

در هنگام نشستن بر روی صندلی برای اینکه پای شما به زمین برسد و آویزان نشود سعی می کنید در جلوی صندلی بنشینید که منجر به عدم تکیه داده به صندلی و فشار به ستون فقرات و کمر شما می شود. بنابراین استفاده از زیر پایی می تواند با ایجاد ارتفاع مناسب در زیر پاهای شما امکان درست نشستن برای شما را فراهم آورد و به راحتی به صندلی تکیه داده و در بهترین حالت بنشینید.

 زیر پایی متحرک سنگین اداری نگین

یکی از بیملری های رایج که در اثر آویزان ماندن بیش از حد پا بوجود می آید واریس می باشد که به دلیل اختلال در گردش خون در سیاه رگ های پا بوجود می آید در واقع عدم تحرک و فشار به پاهای شما می تواند این امر را تشدید کند، شما می توانید با تهیه یک زیرپایی استاندارد که دارای قابلیت تحرک و تنظیم باشد می توانید این عوارض را به کمترین میزان خود برسانید. . زیر پایی متحرک سنگین اداری نگین با تسریع جریان خون در کف پا توسط برآمدگی های سطح فریم می تواند در سلامتی شما تاثیر بسزایی داشته باشد.

بهترین زیرپایی

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای زیر پایی متحرک سنگین اداری نگین
جدیدترین محصولات