0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

یکی از لوازم ضروری در هر آشپزخانه ای برای شست و شوی ظروف در کنار مواد شوینده، اسکاچ مناسب می باشد. بسیاری از مواقع بعضی از ظرف ها در حین پخت و پز دچار سوختگی و چسبیدن غذا به ته ظرف می شوند، بنابراین نیاز به یک اسکاچ خوب برای تمیز کردن ظروف امری ضروی می باشد.

یکی از انواع اسکاچ های موجود در بازار اسکاچ سمباده دار مدل دسته دار می باشد که بر خلاف شکل ظاهری آن بسیار انعطاف پذیر می باشد و هنگام استفاده از آن بر روی ظروف شما خش نمی افتد. با ایتفاده از این اسکاچ بدون نیاز به وارد آوردن فشار زیاد می توانید ته مانده های غذای سوخته یا چسبیده به ظرف را از آن جدا کنید و ظروف خود را تمیز و براق نمائید.


محصولات مشابه


توضیحات کالا

در آشپزخانه هر خانه ای حداقل یک اسکاچ وجود دارد که برای شستشوی ظروف مورد استفاده قرار می گیرد.حال اکثر اسکاچ ها دارای بافتی نرم می باشند و اگر ظرف شما دچار سوختگی شده باشد یا اینکه غذا در هنگام پخت و پز به کف قابلمه و تابه شما چسبیده باشد با استفاده از اسکاچ های معمولی شستن و از بین بردن این موارد سخت و گاهی غیر ممکن می باشد. یکی از روش های سنتی برای از بین بردن این لک ها استفاده از سیم های ظرفشویی می باشد که باید فشار زیادی به دست وارد بیاید تا بتواند اثرات سوختگی را از ظرف بر طرف کند.

خرید اسکاچ سمباده ای دسته دار

اسکاچ سمباده ای دسته دار یکی از انواع اسکاچ های موجود در بازار می باشد که شما می توانید از آن برای از بین بردن آن برای از بین بردن آثار سوختگی و لک از روی ظروف خود بکنید. سطح این اسکاچ بزرگ می باشد و در هنگام استفاده سطح وسیعی از ظرف را پوشش می دهد. این اسکاچ دارای بافتی نرم و اسفنجی می باشد و رویه آن پوشانیده شده با یک لایه سمباده ای می باشد.

 بهترین اسکاچ سمباده ای

یکی از مزیت های استفاده از این اسکاچ نسبت به سیم های ظرف شویی  برای تمیز کردن ظروف عدم نیاز به وارد آوردن فشار زیاد و همچنین وارد نیاوردن خط و خش بر روی ظروف هنگام استفاده می باشد. ان اسکاچ سمباده ای به شما کمک می کند در مدت زمان کم ظروف خود را براق و تمیز کنید.

اسکاچ دسته دار سمباده ای ارزان

علت خش نیافتادن ظروف هنگام استفاده این اسکاچ استفاده از یک لایه سمباده ای بر روی آن می باشد و یکی از خواص سمباده پولیس داده و برق انداختن شی در هنگام استفاده می باشد. این ساکاچ بسیار مناسب برای شستن ظرف هایی می باشد که غذا در داخل آن سوخته یا غذا داخل آن خشک شده است و به دلیل دارا بودن دسته ارگانیک فشار زیادی به دست وارد نمی شود و استفاده از آن آسان می باشد.

 خرید اینترنتی اسکاچ دسته دار سمباده ای

شما می توانید با تهیه این اسکاچ در ایام خانه تکانی نوروز تمامی ظروف خود را شسته و براق کنید، این اسکاچ بسیار مناسب برای شستن لکه های پشت تابه ها و قابلمه ها می باشد که به مرور زمان و استفاده در پخت و پز دچار لک و سختگی می شوند شما می توانید از این اسکاچ برای تمیز کردن  تخته آشپز خانه، برق انداختن چاقو های استیل، پشت تابه و قابلمه و اجاق گار استفاده کنید.

فروش اسکاچ سمباده ای ارزان

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای اسکاچ دسته دار سمباده ای
جدیدترین محصولات