0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

یکی از انواع تابه های موجود در بازار تابه های وک می باشد، این تابه ها دارای ظاهری متفاوت با تابه های معمولی می باشد، زیرا این تابه ها گود می باشند و دارای دیواره ها و دسته ای بلند می باشد. تابه وک 5 پارچه آگرین یکی از انواع تابه های وک موجود در بازار می باشد که ساخت ایران می باشد. این تابه علاوه بر درب شیشه ای دارای یک سبد استیل سرخ کن، یک سبد بخار پز و همچنین یک سبد بمنظور گرفتن روغنمواد غذایی سرخ شده می باشد که به صورت نیم دایره ای طراحی شده است.

تابه های وک محبوب آشپزخانه حوز آسیای شرقی می باشد و به شما کمک می کند غذاهایی با پایه گیاهی طبخ کنید که خواص غذایی آن حفظ شود. این تابه از جنس آلومنیوم با روکش تفلون طرح گرانیتی می باشد و دارای یک دسته بلند و یک دسته کوچک می باشد.


محصولات مشابه


توضیحات کالا

شاید در برنامه های تلوزیونی سرآشپز های آسیای شرقی را دیده باشید که با چه مهارتی با استفاده از تابه هایی گود و دیواره بلند به طبخ غذا می پردازند، این تابه ها که به تابه وک معروف می باشد مناسب برای طبخ غذا با سرعت و حرارت بالا می باشد. این تابه بیشتر برای طبخ غذاهای گیاهی مورد استفاده قرار می گیرد که به شما این امکان را می دهد با حرارت بالا و به سرعت مواد غذایی با آب خود پخته شده و خواص غذایی آنها از بین نرود. بعلاوه با این تابه می توانید انواع خورشت و همچنین مرغ را طبخ نمائید بدون نگرانی از بیرون ریختن آب آن بر روی اجاق.

خرید تابه وک آگرین

با توجه به طراحی ظاهری این تابه شما می توانید در حین طبخ غذا در آن بدون نیاز به هم زدن مواد غذایی و تنها با تکان دادن آن مواد داخل تابه را برشته نمائید. این تابه دارای یک دسته بلند می باشد که دارای پوشش باکالیت بوده و با توجه به اینکه هنگام استفاده از این مدل تابه از شعله زیاد استفاده می شود دسته تابه بلند در نظر گرفته شده تا  که از تابه دور بوده و به دست آسیب نزند و برای عدم انتقال گرما به دست دارای پوشش باکالیت می باشد.

قیمت تابه وک گرانیتی

جنس بدنه این تابه از آلومنیوم می باشد و دارای پوشش تفلون با طرح گرانیتی می باشد که زیبایی دو چندانی به این تابه داده است، این تابه دارای یک درب پیرکس بوده به همراه یک سبد سرخ کن از جنس استیل به قطر 23 سانتی متر که دارای دسته می باشد که استفاده از آن را آسان نموده، همچنین یک سبد بخار پز استیل به قطر 21 سانتی متر برای این محصول در نظر گرفته شده به همراه یک نیم دایره استیل که به عنوان سبد روغن گیر بر روی دهانه این تابه قرار می گیرد که دارای قطری معادل 21 سانتی متر می باشد.

 تابه وک 5 پارچه آگرین

این محصول 5 پارچه دارای قابلیت چند کاره بودن می باشد و ضخامت بدنه آن در حدود 2 میلیمتر می باشد که یک ضخامت ایده آل محسوب می شود، همچنین قطر این تابه حدود 10 سانتی متر می باشد که مانع از بیرون ریختن مواد غذایی به هنگام استفاده می شود. این تابه دارای ظرفیتی برای پخت غذا برای 6 تا 7 نفر را دارا می باشد و جز ظرف های بزرگ محسوب می شود. جنس بدنه و روکش تفلون این تابه موجب شده هنگام طبخ غذا، مواد غذایی به تابه نچسبد و بدون نگرانی مواد غذایی خود را با شعله زیاد طبخ نمائید.

تابه وک گرانیتی

این مدل تابه ها بیشتر در آشپزی آسیای شرقی مورد استفاده قرار می گیرد که برای آشپزی نیاز به سرعت و شعله زیاد می باشد، بنابراین باید تمهیداتی برای جلوگیری از آسیب رسیدن به دست هنگام استفاده از این محصول در نظر گرفته شود، بنابراین استفاده از یک دسته بلند می تواند مانع از آسیب رسدن به دست شما بشود و روکش باکالیت مورد استفاده برای دسته مانع از انتقال گرما به دسته و سوختن دست می شود.

خرید اینترنتی تابه وک آگرین

سرویس تابه وک چند کاره می تواند یک انتخاب مناسب برای کد بانوی ایرانی باشد، زیرا تقریبا هر آنچه در هنگام طبخ یک غذای سرخ کردنی یا بخار پز به آن نیاز دارید را همراه خود دارد، این محصول ایرانی علاوه بر قابلیت چند کاره بودن دارای طراحی ظاهری زیبا و جنس بسیار خوب بوده و یکی از بهترین گزینه ها برای آشپزی به سبک آسیای شرقی می باشد. این سرویس شامل یک تابه، یک درب پیرکس، یک روغن گیر، یک سبد بخار پز و یک سبد سرخ کن با دسته می باشد که استفاده از آن را راحتر می کند. یکی از مهمترین ویژگی های این محصول استفاده از پوشش گرانیتی می باشد که موجب می شود هنگام طبخ نیاز به روغن و کره بسیار کم باشد و شما یک غذای سالم و رژیمی تهیه نمائید.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای سرویس تابه وک چند کاره
جدیدترین محصولات