0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

ظرف بریان گرد ترامونتیا سایز 22 سانتی متری Tramontina Aluminum round roasting pan with interior nonstick coating محصولی ساخته شده از جنس آلومینیوم با پوشش داخلی و خارجی نچسب استارفلون به رنگ مشکی با ابعاد 22 سانتی متر با گنجایش 1 لیتر می باشد.

با توجه به قابلیت نچسب بودن شستشوی این ظروف بسیار راحت بوده و هیچ دردسری ندارد همچنین قابل شستن در ماشین های ظرفشویی نیز می باشد. طبخ انواع بریان و کباب در این ظروف به صورت سریع و یکنواخت بوده و می توانید حتی در فر نیز قرار دهید.

توضیحات کالا

ظرف بریان گرد ترامونتیا سایز 22 سانتی متری Tramontina Aluminum round roasting pan with interior nonstick coating محصولی ساخته شده از جنس آلومینیوم با پوشش داخلی و خارجی نچسب استارفلون به رنگ مشکی با ابعاد 22 سانتی متر با گنجایش 1 لیتر می باشد. با توجه به قابلیت نچسب بودن شستشوی این ظروف بسیار راحت بوده و هیچ دردسری ندارد همچنین قابل شستن در ماشین های ظرفشویی نیز می باشد. طبخ انواع بریان و کباب در این ظروف به صورت سریع و یکنواخت بوده و می توانید حتی در فر نیز قرار دهید.

ظرف بریان

Aluminum round roasting pan with interior nonstick coating Ø22cm
The smell of baking bread or cake fills a house with the best sensations. For the best results in your recipes, observe the quality of baking trays and tins. The aluminum thickness and the Starflon T1 nonstick layers of the Brasil Line products ensure uniform cooking, making your meals even more delicious. In different sizes, they can be used in gas or electric ovens and dishwasher safe.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای ظرف بریان گرد ترامونتیا 22 سانتی
جدیدترین محصولات