0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

قالب نان و کیک ترامونتینا 22 سانتی Tramontina Aluminum bread mold with interior nonstick coating 22cm محصولی ساخته شده از جنس آلومینیوم با پوشش داخلی و خارجی ظرف از نوع نچسب استارفلون به رنگ مشکی می باشد که می توانید برای پخت انواع نان و کیک های مستطیل شکل و حتی پخت لازانیا از این قالب استفاده کنید. ابعاد این قالب 22 سانتی متر با گنجایش 1 لیتر می باشد.

ویژگی نچسب بودن شستشوی این قالب ها را بسیار آسان نموده و حتی می توانید آن ها را درون ماشین ظرفشویی نیز قرار دهید. پخت سریع و یکنواخت در انواع فر از ویژگی های این محصول می باشد.


محصولات مشابه


توضیحات کالا

قالب نان و کیک ترامونتینا 22 سانتی Tramontina Aluminum bread mold with interior nonstick coating 22cm محصولی ساخته شده از جنس آلومینیوم با پوشش داخلی و خارجی ظرف از نوع نچسب استارفلون به رنگ مشکی می باشد که می توانید برای پخت انواع نان و کیک های مستطیل شکل و حتی پخت لازانیا از این قالب استفاده کنید. ابعاد این قالب 22 سانتی متر با گنجایش 1 لیتر می باشد. ویژگی نچسب بودن شستشوی این قالب ها را بسیار آسان نموده و حتی می توانید آن ها را درون ماشین ظرفشویی نیز قرار دهید. پخت سریع و یکنواخت در انواع فر از ویژگی های این محصول می باشد.

 قالب فر نان و کیک و لازانیا

Aluminum bread mold with interior nonstick coating 22cm
The smell of baking bread or cake fills a house with the best sensations. For the best results in your recipes, observe the quality of baking trays and tins. The aluminum thickness and the Starflon T1 nonstick layers of the Brasil Line products ensure uniform cooking, making your meals even more delicious. In different sizes, they can be used in gas or electric ovens and dishwasher safe.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای قالب نان و کیک ترامونتینا 22 سانتی
جدیدترین محصولات