0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

قالب پیتزا ترامونتینا Tramontina Aluminum pizza mold with interior nonstick coating محصولی ساخته شده از جنس آلومینیوم با پوشش داخلی و خارجی نچسب استارفلون به ابعاد 30*2.7 سانتی متر و رنگ مشکی می باشد.

با توجه به پوشش نچسب این ظروف شستشوی آن ها بسیار آسان بوده و حتی قابل شستشو در ماشین های ظرفشویی نیز می باشند. قالب پیتزای ترامونتینا پخت سریع و یکسانی در کل سطح ظرف داشته و قابل استفاده در انواع فر نیز می باشد. طعم لذیذ پیتزای ترامونتینایی با پخت عالی را از دست ندهید.


محصولات مشابه


توضیحات کالا

قالب پیتزا ترامونتینا Tramontina Aluminum pizza mold with interior nonstick coating محصولی ساخته شده از جنس آلومینیوم با پوشش داخلی و خارجی نچسب استارفلون به ابعاد 30*2.7 سانتی متر و رنگ مشکی می باشد. با توجه به پوشش نچسب این ظروف شستشوی آن ها بسیار آسان بوده و حتی قابل شستشو در ماشین های ظرفشویی نیز می باشند. قالب پیتزای ترامونتینا پخت سریع و یکسانی در کل سطح ظرف داشته و قابل استفاده در انواع فر نیز می باشد. طعم لذیذ پیتزای ترامونتینایی با پخت عالی را از دست ندهید.

قالب پیتزا

Aluminum pizza mold with interior nonstick coating Ø30cm
The smell of baking bread or cake fills a house with the best sensations. For the best results in your recipes, observe the quality of baking trays and tins. The aluminum thickness and the Starflon T1 nonstick layers of the Brasil Line products ensure uniform cooking, making your meals even more delicious. In different sizes, they can be used in gas or electric ovens and dishwasher safe.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای قالب پیتزا ترامونتینا
جدیدترین محصولات