0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

قالب کاپ کیک ترامونتینا  tramontina Aluminum cupcake pan with non-stick coating interior محصولی ساخته شده از جنس آلومینیوم با پوشش داخلی استارفلون ۵ لایه نچسب و پوشش خارجی سیلیکون پلی استر می باشد. شستشوی این ظروف با توجه به پوشش نچسبی که دارد بسیار ساده بوده و حتی قابل شستشو در ماشین های ظرفشویی نیز می باشند.

این قالب ها قابل استفاده در داخل فر بوده و پخت کاپ کیک بسیار سریع و یکنواختی دارد. اندازه این قالب 20.8 × 30.5 سانتی متر بوده و به رنگ قهوه ای می باشد.


محصولات مشابه


توضیحات کالا

قالب کاپ کیک ترامونتینا tramontina Aluminum cupcake pan with non-stick coating interior محصولی ساخته شده از جنس آلومینیوم با پوشش داخلی استارفلون ۵ لایه نچسب و پوشش خارجی سیلیکون پلی استر می باشد. شستشوی این ظروف با توجه به پوشش نچسبی که دارد بسیار ساده بوده و حتی قابل شستشو در ماشین های ظرفشویی نیز می باشند. این قالب ها قابل استفاده در داخل فر بوده و پخت کاپ کیک بسیار سریع و یکنواختی دارد. اندازه این قالب 20.8 × 30.5 سانتی متر بوده و به رنگ قهوه ای می باشد.

قالب کاپ کیک

Aluminum cupcake pan with non-stick coating interior
Sophisticated and versatile, Tramontina?s new Bakery line features baking trays, cupcake kits, and a series of tailor-made accessories for creatives in the kitchen. With a cool spirit, the line is distinguished by the stylish patterns full of personality with a copper accent that goes well on every table.

قالب کاپ کیک

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای قالب کاپ کیک ترامونتینا
جدیدترین محصولات