0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

قالب کیک تو پر ترامونتینا tramontina Aluminum flan mold with non-stick coating interior محصولی ساخته شده از جنس آلومینیوم با پوشش داخلی و خارجی ظروف از نوع نچسب استارفلون و ابعاد 24 سانتی متر و رنگ مشکی می باشد.

پخت کیک در این قالب ها بسیار سریع و یکنواخت بوده و به دلیل پوشش نچسبی که دارد شستشوی آسانی نیز دارند و حتی قابل استفاده در ماشین ظرفشویی نیز می باشد. این ظروف را می توانید در انواع مایکروویو نیز استفاده کنید و بهترین کیک ها با طعم و بویی لذیذ را به خانواده خود تقدیم کنید.


محصولات مشابه


توضیحات کالا

قالب کیک تو پر ترامونتینا tramontina Aluminum flan mold with non-stick coating interior محصولی ساخته شده از جنس آلومینیوم با پوشش داخلی و خارجی ظروف از نوع نچسب استارفلون و ابعاد 24 سانتی متر و رنگ مشکی می باشد. پخت کیک در این قالب ها بسیار سریع و یکنواخت بوده و به دلیل پوشش نچسبی که دارد شستشوی آسانی نیز دارند و حتی قابل استفاده در ماشین ظرفشویی نیز می باشد. این ظروف را می توانید در انواع مایکروویو نیز استفاده کنید و بهترین کیک ها با طعم و بویی لذیذ را به خانواده خود تقدیم کنید.

قالب کیک گرد توپر

Aluminum flan mold with non-stick coating interior Ø24cm
Sophisticated and versatile, Tramontina?s new Bakery line features baking trays, cupcake kits, and a series of tailor-made accessories for creatives in the kitchen. With a cool spirit, the line is distinguished by the stylish patterns full of personality with a copper accent that goes well on every table.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای قالب کیک گرد تو پر ترامونتینا
جدیدترین محصولات