0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

قالب کیک سه تکه ترامونتینا Tramontina Aluminum baking mold with removable bottom with interior nonstick coating محصولی ساخته شده از جنس آلومینیوم با پوشش داخلی و خارجی نچسب استارفلون برای کلیه ظروف می باشد. گنجایش ظرف 2 لیتر و قطعه کفی قالب قابل جابجایی می باشد. بوی کیک تازه در خانه یکی از بهترین بوهای ممکن برای اعضای هرخانواده ای می باشد. قالب سه تکه کیک ترامونتینا ارائه کیکی یکدست و با کیفیت برای هر خانم خانه داری مهیا کرده است.

شستشوی این ظروف با توجه به خاصیت نچسب بودن بسیار آسان می باشد و حتی می توانید در ماشین ظرفشویی آن ها را قرار دهید. قالب کیک سه تکه دارای زیره صاف و طرحدار جهت پخت کیک در دو مدل ساده و تزئینی می باشد. اندازه قالب کیک 26 سانتی متر و به رنگ مشکی می باشد. این قالب ها قابل استفاده در داخل فر بوده و پختی سریع و یکنواخت را با آن تجربه خواهید کرد.


محصولات مشابه


توضیحات کالا

قالب کیک سه تکه ترامونتینا Tramontina Aluminum baking mold with removable bottom with interior nonstick coating محصولی ساخته شده از جنس آلومینیوم با پوشش داخلی و خارجی نچسب استارفلون برای کلیه ظروف می باشد. گنجایش ظرف 2 لیتر و قطعه کفی قالب قابل جابجایی می باشد. بوی کیک تازه در خانه یکی از بهترین بوهای ممکن برای اعضای هرخانواده ای می باشد. قالب سه تکه کیک ترامونتینا ارائه کیکی یکدست و با کیفیت برای هر خانم خانه داری مهیا کرده است. شستشوی این ظروف با توجه به خاصیت نچسب بودن بسیار آسان می باشد و حتی می توانید در ماشین ظرفشویی آن ها را قرار دهید. قالب کیک سه تکه دارای زیره صاف و طرحدار جهت پخت کیک در دو مدل ساده و تزئینی می باشد. اندازه قالب کیک 26 سانتی متر و به رنگ مشکی می باشد. این قالب ها قابل استفاده در داخل فر بوده و پختی سریع و یکنواخت را با آن تجربه خواهید کرد.

قاب کیک سه تکه

Aluminum baking mold with removable bottom with interior nonstick coating Ø26cm
The smell of baking bread or cake fills a house with the best sensations. For the best results in your recipes, observe the quality of baking trays and tins. The aluminum thickness and the Starflon T1 nonstick layers of the Brasil Line products ensure uniform cooking, making your meals even more delicious. In different sizes, they can be used in gas or electric ovens and dishwasher safe.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای قالب کیک سه تکه ترامونتینا
جدیدترین محصولات