0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

قالب کیک گرد بلند ترامونتینا 24 سانتی Tramontina Aluminum flan/cake mold with interior nonstick coating محصولی ساخته شده از جنس آلومینیوم با ظرفیت 2 لیتر و با پوشش داخلی و خارجی ظرف نچسب استارفلون به اندازه 24 سانتی متر و رنگ مشکی از نوع قالب های بلند می باشد.

با توجه به نوع پوشش داخلی ظروف می توانید آن ها را درون فر استفاده کنید و همچنین برای شستشو داخل ماشین ظرفشویی نیز قرار دهید، البته شستشوی این قالب ها به دلیل ویژگی نچسب بودن بسیار آسان می باشد. پخت سریع و یکنواخت از ویژگی های قالب های کیک ترامونتینا می باشد که هر آشپزی را به وجد می آورد.


محصولات مشابه


توضیحات کالا

قالب کیک گرد بلند ترامونتینا Tramontina Aluminum flan/cake mold with interior nonstick coating محصولی ساخته شده از جنس آلومینیوم با ظرفیت 2 لیتر و با پوشش داخلی و خارجی ظرف نچسب استارفلون به اندازه 24 سانتی متر و رنگ مشکی از نوع قالب های بلند می باشد. با توجه به نوع پوشش داخلی ظروف می توانید آن ها را درون فر استفاده کنید و همچنین برای شستشو داخل ماشین ظرفشویی نیز قرار دهید، البته شستشوی این قالب ها به دلیل ویژگی نچسب بودن بسیار آسان می باشد. پخت سریع و یکنواخت از ویژگی های قالب های کیک ترامونتینا می باشد که هر آشپزی را به وجد می آورد.

قالب کیک گرد بلند

Aluminum flan/cake mold with interior nonstick coating Ø24cm
The smell of baking bread or cake fills a house with the best sensations. For the best results in your recipes, observe the quality of baking trays and tins. The aluminum thickness and the Starflon T3 nonstick layers of the Brasil Line products ensure uniform cooking, making your meals even more delicious. In different sizes, they can be used in gas or electric ovens and dishwasher safe.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای قالب کیک گرد بلند ترامونتینا 24 سانتی
جدیدترین محصولات