0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

قهوه ساز دو نفره فلورا Flavia یک محصول با کیفیت است که مناسب خانواده های دو نفره یا محیط های اداری می باشد. گنجایش مخزن این قهوه ساز 240 میلی لیتر بوده و به اندازه دو فنجان قهوه ظرفیت دارد. قسمت های داخلی این قهوه ساز شامل محفظه آب و دو فیلتر تهیه قهوه است که یکی توری و دیگری پلاستیکی است که از ورود دانه های درشت قهوه به داخل فنجان ها جلوگیری می کند.

به همراه این محصول دو فنجان سرامیکی مخصوص قهوه بسیار زیبا ارسال می گردد. قدرت این دستگاه 450 وات بوده و از نوع فیلتر دائم است که بر خلاف مدل های فیلتر کاغذی بسیار مقرون به صرفه تر است. عملکرد این قهوه ساز با برق شهری بوده و در چند دقیقه قهوه شما را آماده می کند.

توضیحات کالا

قهوه ساز دو نفره فلورا Flavia یک محصول با کیفیت است که مناسب خانواده های دو نفره یا محیط های اداری می باشد. گنجایش مخزن این قهوه ساز 240 میلی لیتر بوده و به اندازه دو فنجان قهوه ظرفیت دارد.

قهوه ساز

قسمت های داخلی این قهوه ساز شامل محفظه آب و دو فیلتر تهیه قهوه است که یکی توری و دیگری پلاستیکی است که از ورود دانه های درشت قهوه به داخل فنجان ها جلوگیری می کند.

قهوه ساز دو نفره

به همراه این محصول دو فنجان سرامیکی مخصوص قهوه بسیار زیبا ارسال می گردد. قدرت این دستگاه 450 وات بوده و از نوع فیلتر دائم است که بر خلاف مدل های فیلتر کاغذی بسیار مقرون به صرفه تر است.

قهوه ساز فلورا

عملکرد این قهوه ساز با برق شهری بوده و در چند دقیقه قهوه شما را آماده می کند. رنگ بندی بدنه آن سفید مشکی بوده و شستشوی آسانی نیز دارد.

قهوه ساز flavia

ابعاد بدنه محصول ارتفاع24 طول21.5  عمق 16.5 سانتی متر و وزن آن حدود 1.2 کیلو گرم می باشد. جنس بدنه پلاستیکی بوده و ساخت چین می باشد.

خرید قهوه ساز

کاربرد دیگر این قهوه ساز استفاده برای جوش آوردن آب برای چایی کیسه ای می باشد. 

قهوه ساز ارزان

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای قهوه ساز دو نفره فلورا Flavia
جدیدترین محصولات