0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

قیچی مخصوص آشپزخانه گل دار  Kitchen Scissor Sharp 215mm ساخته شده از لبه های استیل ضد زنگ با روکش رنگی گل دار بسیار شکیل می باشد. استفاده از این قیچی برای تکه کردن مرغ، خورد کردن صیفی جات، تکه کردن گوشت و ... کاربرد دارد. طراحی آرگونومیک این قیچی علاوه بر راحتی دست خانم ها در زمان استفاده از آن موجب عدم ایجاد درد در ناحیه مچ دست و انگشتان می شود. جنس دسته های قیچی از مواد پلاستیکی درجه 1 و با کیفیت بالایی می باشد.


محصولات مشابه


توضیحات کالا

خانم های خانه دار اغلب با بریدن و تکه کردن گوشت و مرغ مشکل دارند ، علاوه بر اینکه کاری سخت است استفاده از چاقو باعث خستگی دست ها شده و برخی مواقع خطر بریدن دست را نیز دارد. علاوه بر این زمانگیر بوده و در مواقعی که مهمانی سرزده دارید ممکن است از کارهایتان عقب بمانید.

قیچی آشپزی

قیچی آشپزخانه در اینجاست که با سرعت و دقت بیشتری به کمک آمده و در زمانی کوتاه و بدون نیاز به فشار دست به راحتی هر نوع گوشت و مرغ یا مواد غذایی دیگر را قطعه قطعه کرده و در کوتاه ترین زمان بدون خستگی دست ها آنچه میخواهید را به شما می دهد.

قیچی آشپزخانه

قیچی مخصوص آشپزخانه گل دار  Kitchen Scissor Sharp 215mm ساخته شده از لبه های استیل ضد زنگ با روکش رنگی گل دار بسیار شکیل می باشد. استفاده از این قیچی برای تکه کردن مرغ، خورد کردن صیفی جات، تکه کردن گوشت و ... کاربرد دارد.

طراحی آرگونومیک این قیچی علاوه بر راحتی دست خانم ها در زمان استفاده از آن موجب عدم ایجاد درد در ناحیه مچ دست و انگشتان می شود. جنس دسته های قیچی از مواد پلاستیکی درجه 1 و با کیفیت بالایی می باشد.

قیچی مرغ

قیچی آشپزخانه مدل گل دار متناسب با تمامی سلایق طراحی شده و طرحی فانتزی در عین حال زیبا دارد که به آشپزخانه شما رنگ و لعابی شاد و زیبا می بخشد. قسمت درونی میان دسته ها به حالت دنده ای طراحی شده که امکان خورد کردن گردو و از این قبیل مواد غذایی را می دهد.

قیچی گل دار

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای قیچی مخصوص آشپزخانه گل دار
جدیدترین محصولات