512

دستگاه پاستا و راویولی ساز مارکاتوشناسه کالا: ravioli

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. می توانید از طریق لیست بالای صفحه، از محصولات مشابه این کالا دیدن نمایید

نقد و بررسی اجمالی دستگاه پاستا و راویولی ساز مارکاتو

همواره غذاهای ایتالیایی همچون پاستا و راویولی مورد توجه همگان بخصوص خانم های باسلیقه و آشپز بوده است.ولی آماده کردن خمیر آن همیشه حتی حرفه ای ترین آشپزان را به چالش کشیده است.

یکی از بهترین دستگاه هایی که چنین قابلیتی را داشته باشد" دستگاه راویولی ساز مارکاتو"میباشد.بااستفاده از این دستگاه زین پس به راحتی خمیر پاستا و راویولی آماده کنید.به تکه های مساوی تقسیم ومواد را درآن به صورت یک نواخت توزیع کنید.

به کمک این دستگاه بدون صرف هزینه و وقت اضافی درخانه خود پاستا و راویولی تازه آماده کنید و فرهنگ غذای ایتالیایی را به آشپزخانه و خانواده خود هدیه کنید.

دستگاه پاستا و راویولی ساز مارکاتو با ابعاد19*12*13 سانتی متر و وزن 2403گرم شامل 3شیار، 9دنده جهت تنظیم ضخامت خمیر، گیره جهت اتصال وفیکس کردن روی میز ودستگیره فلزی میباشد.این دستگاه هم درخانه هم در رستورانها و قنادی ها قابل استفاده میباشد.

 

ماشین-راویولی-ساز

 

باکمک دستگاه راویولی ساز میتوان تمامی مراحل تهیه یک پاستا شکم پر هم چون آماده کردن خمیر،قراردادن ورقه هابه روی یکدیگر، بستن وبرش دادن توزیع مواد به صورت یکنواخت،  به راحتی انجام داد به گونه ای که درهنگام پخته شدن لبه های آن باز نشود.

درحقیقت شما با این دستگاه میتوانید باتوجه به دارا بودن سه شیار به سه شکل مختلف وبا هرطعمی که دوست داریدپاستا تهیه کنید وبرش آن را به دوحالت فتوچینی و راویولی انجام داد.

 

دستگاه-پاستاسازدستی

 

همچنین میتوانید ضخامت خمیر را نیز بسته به نوع خمیر قابل تهیه(انواع نان، پیتزا، فوندانت پیراشکی و..)وسلیقه خود با استفاده از9 دنده دستگاه تنظیم نمایید.تنها کافی است خمیر خود را آماده کنیدو مواد وچاشنی های موردنیاز راتاجایی که مدنظرتان است اضافه کنید(میتوان از اسکوپ جهت پرکردن دستگاه استفاده نمود.شکل نوک تیز آن کمک میکند تاتمام گوشه های قیف پرشود.)مطمئن شوید که دستگاه تاجایی پرشود که ورقه های پاستا یا راویولی به آن برسد.

 

دستگاه-راویولی-ساز

 

اکنون میتوانید ضخامت خمیر را با تغییر دنده های دستگاه تنظیم نماییید.حال دستگیره را به آرامی بچرخانید تا خمیربسته شود و راویولی آماده شده بیرون بیاید.سپس راویولی های آماده شده را پس از آغشته کردن به آرد یک یه یک جدا کنید.حال خواهید دید تمامی تکه های راویولی به یک اندازه و مواد به صورت یکنواخت درهمه جای راویولی توزیع شده است.

 

پاستا-زن--مارکاتو

 

توجه داشته باشید اگربرای اولین بار از دستگاه راویولی ساز استفاده میکنید بدون اینک خمیر را پرکنید بهصورت آزمایشی چندبار راویولی آماده کنید.

یکی از مزایای راویولی ساز مارکاتو این است که کاملا دستی میباشد و بدون نیاز به برق وباتری کارمیکند.به این صورت که دستگاه دارای دستگیره ای میباشد.حال بایستی این دستگیره را درمحل موردنظر قرار داده وآن را درجهت عقربه های ساعت بچرخانیدتادرجای خود محکم شود.سپس دستگیره را به آرامی بچرخانید تاخمیر ازپایین بسته شود و راویولی آماده شده بیرون بیاید.

 

دستگاه-راویولی-ساز-دستی

 

برای جلوگیری از لیزخوردن دستگاه برروی سطوح مختلف نیز چاره ای اندیشیده شده است:بااستفاده از چهارقطعه پلاستیکی درکف دستگاه و گیره اتصال دستگاه را روی هرسطحی فیکس و ثابت کنید.

 

راویولی-زن 

 

بعداز پایان کار هم اصلا نگران شست وشوی خمیر خشک شده روی دستگاه نباشید چرا که تمام بدنه ی دستگاه استیل و ضدزنگ بوده وبه راحتی بعد از هرباراستفاده به آن آب بزنید وبشویید.دستگاه قابل شست وشو با ماشین ظرف شویی  ویا با برس ومسواک های نرم میباشد.

البته توجه داشته باشید درصورتی که خمیرهای خشک شده برروی دستگاه به طورکامل پاک نشدند ازبه کاربردن چاقو ویاهرشی نوک تیز دیگری برای پاک کردن دستگاه بپرهیزید ودرانتها بااستفاده از یک دستمال نرم وخشک پاک کرده وخشک کنید.

دستگاه راویولی سازمارکاتو ساخت ایتالیا استوباقابلیت های زیادی که دارد به شما اجازه میدهد بدون صرف انرژی وهزینه اصافی ودرکمترین زمان ممکن بهترین پاستاها و راویولی ها را درهر طعمی که دوست دارید برای خود وخانوادتان تهیه کنید وفرهنگ غذای ایتالیایی را به آشپزخانه و خانواده هدیه کنید.

 

راویولی-زن-مارکاتو

 

ویژگی ها ومشخصات کلی دستگاه:

-جنس استیل ضدزنگ

-بدون نیاز به برق وباتری

-دارای9دنده جهت تنظیم ضخامت خمیر

-تهیه راویولی بدون صرف انرژی ودرکمترین زمان

-قابلیت برش به دوحالت فتوچینی وراویولی

-قابل استفاده در خانه ها ورستورانها

-گیره جهت اتصال وفیکس شدن روی سطوح مختلف

 

مشخصات فنی دستگاه پاستا و راویولی ساز مارکاتو

نظرات کاربران برای: دستگاه پاستا و راویولی ساز مارکاتو

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا از خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن نظر جدید