0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

اگر برای آشپزخانه خود یک ظرف همه کاره و با کیفیت می خواهید ما ماهی تابه دو طرفه دوبلتا را پیشنهاد می دهیم.این ظرف شامل دو ماهی تابه است که بر روی هم قفل شده و یک ظرف دو طرفه به شما می دهد و در صورت جدا کردن می توانید از هر کدام به صورت جداگانه استفاده نمایید.

جنس بدنه از آلومین و دارای پوشش نسوز  بوده و ضخامت کف 4 میلی متر و ضخامت بدنه  2.5 میلی متر است.سینی بخار پز همراه بر روی ماهی تابه به راحتی قرار گرفته و به شما این امکان را بدهد که انواع مواد غذایی و سبزیجات را بخار پز و به صورت سالم استفاده نمایید.


محصولات مشابه


توضیحات کالا

ماهی تابه دو طرفه دوبلتا:

بدون نیاز به زیر رو کردن

بدون نیاز به روغن

دارای سینی بخار پز

شامل دو ماهی تابه به ارتفاع 4 و 6 سانتی متر که بر روی هم سوار می شود

پخت و سرخ کردن انواع مواد غذایی

شستشوی آسان

نگهداری حرارت و صرفه جویی

قطر دهانه 24 سانتی متر

جنس روکش تفلون مرغوب

 

 

ماهی تابه دو طرفه

 

ماهی تابه دوبلتا با استفاده از بهترین مواد تولید می شود. پرداخت کاری مخصوص روی سطح آن و کف از جنس دور الومین با قطر 4میلی متر، کارایی خوب به همراه استفاده از حد اکثر انرژی را تضمین می کند!در این مجموعه از دو ماهی تابه استفاده می شود که می توان به طور جداگانه نیز از آنها استفاده کرد

 

 

به علت خوب چفت شدن دو ماهی تابه روی هم دیگر نیازی به زیر و رو کردن غذا درون ماهی تابه نخواهد بود. فقط کافی است کل مجموعه را سر و ته کنید و غذا درون آن وارونه می شود. از ماهی تابه دوبلتا می توان به عنوان یک فر کوچک نیز برای پخت کیک و شیرینی استفاده کرد و یا حتی برای تهیه تارت میوه از آن استفاده کرد و فر آشپز خانه را کثیف نکرد. به علت وجود سطح دروالومین گرما به سرعت هدایت شده و در هر دو نیمه ذخیره می شود و در زمان پخت و مصرف انرژی صرفه جویی می کند.

 

ماهی تابه دو طرفه ارزان

 

روی سطح تابه دوبلتا و کف آن از بهترین آلیاژ با قطر چهار میلی متر, کارایی خوب به همراه استفاده حداکثر انرژی را تضمین می کند, این محصول 2 ماهی تابه می باشد, که قابلییت جدا شدن از یکدیگر را دارد.

 

ماهی تابه بخار پز

 

  • شستشوی آسان
  • - پوشش دورالومین
  • - کاربرد به عنوان فر
  • - پخت و پز بدون روغن
  • - نگه داری حرارت و صرفه جویی در انرژی
  • - قابلیت بخار پز کردن به وسیله سینی مخصوص
  • - ارتفاع ماهیتابه کوتاه: 4 سانتی متر- ارتفاع ماهیتابه بلند: 7 سانتی متر
  • - جنس روکش: تفلون مرغوب
  • - قطر دهانه ماهی تابه: 24 سانتی متر

 

 

 

ماهی تابه دو طرفه جدید

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای ماهی تابه دو طرفه با سینی بخار پز دوبلتا
جدیدترین محصولات