0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

چاقو برقی وان تاچ Master CHEF One Touch Cordless Knife یک ابزار بسیار کاربردی برای هر آشپزخانه و آشپز حرفه ای می باشد. این محصول دارای تیغه های بسیار تیز و برنده است که به صورت دوتایی حرکت کرده و در زمان کوتاهی هر چیزی را یکنواخت بدون له کردن یا بدحالت کردن برش می زند. این چاقوی شارژی دارای تیغه دندانه داری از جنس استیل ضد زنگ بوده و در ماشین ظرف شویی نیز قابل شستشو می باشد. توان این چاقو برقی 180 وات با صدا و لرزش کم می باشد. تیغه های این محصول ایمنی لازم را داشته و یک تیغه اضافی به منظور غذاهای یخ زده نیز به همراه دارد.
با استفاده از این چاقو می توانید برش انواع ژامبون و کالباس، انواع مواد غذایی، نان، سبزیجات و ... را به صورت کاملا یکنواخت و زیبا تجربه کنید و با سرعت بالاتری آشپزی کنید.


محصولات مشابه


توضیحات کالا

چاقو برقی وان تاچ Master CHEF One Touch Cordless Knife یک ابزار بسیار کاربردی برای هر آشپزخانه و آشپز حرفه ای می باشد. این محصول دارای تیغه های بسیار تیز و برنده است که به صورت دوتایی حرکت کرده و در زمان کوتاهی هر چیزی را یکنواخت بدون له کردن یا بدحالت کردن برش می زند. این چاقوی شارژی دارای تیغه دندانه داری از جنس استیل ضد زنگ بوده و در ماشین ظرف شویی نیز قابل شستشو می باشد.

چاقو برقی

توان این چاقو برقی 180 وات با صدا و لرزش کم می باشد. تیغه های این محصول ایمنی لازم را داشته و یک تیغه اضافی به منظور غذاهای یخ زده نیز به همراه دارد. با استفاده از این چاقو می توانید برش انواع ژامبون و کالباس، انواع مواد غذایی، نان، سبزیجات و ... را به صورت کاملا یکنواخت و زیبا تجربه کنید و با سرعت بالاتری آشپزی کنید.

چاقو برقی اره ای

یکی از ضروری ترین و پرکاربرد ترین وسایل آشپزخانه، چاقو می باشد. یک چاقوی خوب علاوه بر تیز بودن باید ایمن نیز باشد. بنابراین اگر از چاقوهای کند آشپزخانه خود خسته شده اید و به دنبال یک چاقوی خوب هستید پیشنهاد ما به شما استفاده از چاقو برقی one touch است. چاقوی one touch محصولی جدید و بسیار با کیفیت بوده که به وسیله برق کار می کند و به راحتی می توانید مواد غذایی را به قطعات مساوی برش دهید.

خرید چاقو برقی

این چاقو دارای دندانه های دوکاره از جنس استیل ضد زنگ و قابل شستشو در ماشین ظرفشویی و یک تیغه اضافی برای غذاهای یخ زده است. با چاقو برقی وان تاچ می توانید برش انواع ژامبون و کالباس، انواع مواد غذایی، نان، سبزیحات و .. را در ضخامت های مساوی برای سفره آرایی برش دهید.

قیمت چاقو برقی

چاقوی وان تاچ دارای کابل بلند و مارپیچی به منظور اشغال فضای کمتر است و این چاقو قابلیت نصب بر روی دیوار را دارد که از ویژگی های بارز این محصول است. با چاقو برقی one touch مواد غذایی را سریع تر، زیبا تر و راحت تر خرد کرده و سفره ای زیبا داشته باشید. چاقو برقی one touch دارای دندانه از جنس استیل ضد زنگ و تیغه اضافی برای غذاهای یخ زده.

خرید چاقو برقی اره ای

شرح کالا:

توان قدرتمند 180 وات
صدا و لرزش کم
تیغه های ایمن
دارای یک تیغه اضافی برای غذاهای یخ زده
دارای دندانه های دوکاره از جنس استیل ضد زنگ و قابل شستشو در ماشین ظرفشویی
دارای کابل بلند و مارپیچی به منظور اشغال کمتر فضا
قابلیت نصب بر روی دیوار

قیمت چاقو برقی اره ای

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای چاقو برقی وان تاچ
جدیدترین محصولات