0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

کاسه تخمه و آجیل خوری 2 طبقه پلاستیکی خندان، دارای 2 تکه قابل جدا شدن می باشد که از جنس پلاستیک پلی کربنات بسیار مقاوم ساخته شده است. جنس بدنه آن با وجود طراحی گرد مانند در برابر ساییدگی و خراش مقاوم بوده و با توجه به طراحی آرگونومیک بدنه به راحتی در دست قرار می گیرد.

برای سرو انواع تخمه، آجیل، تنقلات، میوه و ... همچنین نگهداری انواع لوازم در منزل، محل کار و سفر مناسب می باشد. این محصول در رنگ بندی متنوعی به رنگ های صورتی، آبی، سبز، سفید و دو رنگ عرضه شده است که در زمان ارسال به صورت رندوم رنگ موجود ارسال می شود.

طراحی این ظرف به گونه ای است که می توانید پوسته تخمه را در طبقه زیرین ریخته و تخمه ها را در طبقه رویی قرار دهید تا علاوه بر راحتی از ریختن پوسته ها جلوگیری کنید. ابعاد این ظرف در 2 سایز کوچک و بزرگ موجود می باشد.


محصولات مشابه


توضیحات کالا

کاسه تخمه و آجیل خوری 2 طبقه پلاستیکی خندان، دارای 2 تکه قابل جدا شدن می باشد که از جنس پلاستیک پلی کربنات بسیار مقاوم ساخته شده است. جنس بدنه آن با وجود طراحی گرد مانند در برابر ساییدگی و خراش مقاوم بوده و با توجه به طراحی آرگونومیک بدنه به راحتی در دست قرار می گیرد. برای سرو انواع تخمه، آجیل، تنقلات، میوه و ... همچنین نگهداری انواع لوازم در منزل، محل کار و سفر مناسب می باشد. این محصول در رنگ بندی متنوعی به رنگ های صورتی، آبی، سبز، سفید و دو رنگ عرضه شده است که در زمان ارسال به صورت رندوم رنگ موجود ارسال می شود.

طراحی این ظرف به گونه ای است که می توانید پوسته تخمه را در طبقه زیرین ریخته و تخمه ها را در طبقه رویی قرار دهید تا علاوه بر راحتی از ریختن پوسته ها جلوگیری کنید. ابعاد این ظرف در 2 سایز کوچک و بزرگ موجود می باشد.

کاسه تخمه خوری فانتزی خندان دو طبقه Fashion Smile Snack Plastic Storage Box دارای طراحی آرگونومیک و لوکس مناسب برای سرو تخمه، آجیل، میوه و انواع تنقلات می باشد و دارای 2 محفظه مجزا برای نگهداری خوراکی ها می باشد. علاوه بر مواد خوراکی می توانید از این ظرف برای نگهداری لوازم مختلف در منزل، محل کار، سفر و ... استفاده کنید.

یکی از مشکلاتی که در زمان تخمه شکستن پای تلویزیون داریم ، نگه داشتن همزمان ظرف تخمه و ظرف پوسته ها می باشد که دردسرهای زیادی دارد، اما کاسه تخمه خوری 2 لایه با قرار دادن 2 محفظه در یک ظرف این مشکل را برطرف کرده است، شما می توانید در طبقه زیرین پوسته های تخمه را بریزید و در طبقه رویی نیز که حالتی گرد و کاسه مانند دارد تخمه و سایر تنقلات را قرار دهید.

علاوه بر راحتی استفاده از این کاسه تخمه خوری در زمان استفاده از ریختن پوسته ها روی فرش و مبلمان منزل نیز جلوگیری می شود. طراحی چند منظوره این ظرف کاربرد آن را فراتر از تخمه ، آجیل و خوراکی ها برده و قابل استفاده به عنوان نگهدارنده انواع لوازم نیز می باشد. طراحی دایره ای شکل این ظرف باعث شده به راحتی در دست جای بگیرد و علاوه بر زیبایی احساس راحتی با آن داشته باشید.

جنس این کاسه از پلاستیک فشرده پلی کربنات بسیار مقاوم بوده و با وجود طراحی دایره ای شکل در برابر ساییدگی ها و خراش بسیار مقاوم می باشد. به دلیل دهانه منحصر بفرد شبیه به لبخند این ظرف به کاسه تخمه خوری خندان نیز شناخته می شود. کاسه تخمه خوری فانتزی کاملاً قابل شستشو بوده و قسمت بالایی و پایینی آن به راحتی از هم جدا می شوند و فرایند شستشو را راحت می کند.

رنگ بندی ارائه شده برای این محصول بسیار شاد و جذاب بوده و در رنگ های آبی، صورتی، سفید، سبز و 2 رنگ موجود می باشد که در زمان ارسال رنگ موجود به صورت رندوم ارسال می گردد. ابعاد این ظرف به طور متوسط 20*20 سانتی متر می باشد ولی در سایزهای 21*14 و 32*12 سانتی متر نیز تولید شده است.

ویژگی ها و مشخصات کاسه تخمه خوری دو طبقه:

  • طراحی زیبا و فانتزی
  • تهیه شده از جنس پلاستیک فشرده پلی کربنات مقاوم
  • دارای دو قسمت مجزا برای نگهداری تخمه ، پسته ، آجیل ، میوه و . . .
  • دارای رنگ بندی متنوع و شاد
  • مقاوم در برابر ساییدگی و خراش
  • ابعاد کوچک و بزرگ
  • قابلیت شستشوی آسان
  • طراحی ارگونومیک و سبک

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای کاسه تخمه خوری فانتزی خندان
جدیدترین محصولات