0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

یکی از وسایل آشپزخانه که علاوه بر قابلیت مصرفی می تواند به عنوان یک عنصر تزئینی نیز مورد استفاده قرارگیرد، سرویس دمی و دستگیره می باشد. سرویس آشپزخانه 13 تکه فوق یک نمونه بسیار با کیفیت و خوش دوخت می باشد که می تواند زیبایی را به آشپزخانه شما هدیه کند.

این ست آشپزخانه با استفاده از پارچه نخی با کیفیت با نواردوزی های بسیار زیبا تهیه شده است. این ست زیبا که پارچه آن در دو طرح گل رز صورتی و گل رز قرمز تهیه شده است علاوه بر سه عدد دمکنی در سه سایز مختلف دارای دو عدد دستگیره ساده، یک جفت دستکش داخل فر، دو عدد دستگیره دسته قابلمه، یک عدد پیش یند آشپزی، یک جفت کاور برای دسته اجاق گاز و یخچال به همراه یک عدد رو کابینتی می باشد که در زیر آن سفره پلاستیکی در نظر گرفته شده است.

توضیحات کالا

یکی از کاربردی ترین وسایل آشپزخانه که می تواند به عنوان یکی از ارکان تزئینی نیز کاربرد داشته باشد، سرویس هاس آشپزخانه می باشند که می تواند شامل تکه های مختلفی باشد. جنس ست های آشپزخانه معمولا از پارچه های نخی با طرح های زیبا دوخته می شوند و نقش و نگارهای زیبایی آنها، زیبایی محیط را دو چندان می نماید.

 

خرید ست کامل آشپزخانه

 

یکی از دلایل اصلی استفاده از پارچه های نخی در تهیه این سرویس آَشپزخانه 13 تکه، امکان شستشوی و لکه بری راحت می باشد. سرویس های آشپزخانه دارای جزئیات مختلفی می باشند که هر کدام کاربردی ویژه ای دارند.

 

خرید ست آشپزخانه برای جهیزیه

 

ست کامل دمی و دستگیره 13 پارچه دارای تکه های واقعا کاربردی می باشد. این ست دارای 3 عدد دم کنی در سه سایز متفاوت می باشد که می تواند کار خانم خانه دار را در آشپزی تسهیل بخشد. در کنار این سه دم کنی دو عدد دستگیره مخصوص دسته های قابلمه و دو عدد دستگیره ساده نیز اراده شده است. این ست زیبا با استفاده از پارچه نخی گلدار بسیار زیبا دوخته شده است که می تواند تکمیل کننده زیبایی آشپزخانه شما باشد.

 

 ست کامل آشپزخانه عروس

ست کامل آشپزخانه جهیزیه

 

این ست 13 پارچه دارای یک جفت دستکش فر می باشد که به شما این امکان را کی دهد، ظروف را براحتی و بدون هر گونه آسیبی به دست از داخل فر خارج نمائید. این مجموعه دارای دو کاور مخصوص برای دسته یخچال واجاق گاز می باشد که نحوه بسته شدن آنها به صورت چسبی می باشد.

 

ست دم کنی آشپزخانه

 

یک عدد پیشبند آشپزی نیز در این ست در نظر گرفته شده که می توانید  از آن در حین آشپزی یا برای شستن ظرف ها به منظور جلوگیری از کثیف شدن لباس های خود استفاده کنید.

 

خرید ست دم کنی آشپزخانه

 

این ست زیبا دارای یک روکابینتی نیز می باشد که در با مناسب برای قرار گرفتن روی کابینت برای خشک کردن ظرف های شسته شده می باشد که در زیر این روکابینتی از لایه پلاستیکی استفاده شده است که مانع از رسیدن رطوبت به سطح کابینت می شود. این محصول در داخل یک کاور شفاف دسته دار ارائه می شود.

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای سرویس آشپزخانه 13 تکه
جدیدترین محصولات