0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

می توان با قاطعیت گفت که انواع رنده ها و یا اسلایدر ها در خانه و اشپرخانه شما مووجود است که علاوه بر اینکه آشپزخانه شما را شلوغ می کنند می توانند دقت آشپزی شما را پایین بیاورند و باعث شوند که نتیجه ی دلخواه برای شما عزیزان میسر نشود. برای مستدام شدن و دقت در نتیجه آشپزی شما به وسیله ای کوچک اما کاربردی نیاز دارید تا بتوانید از آن نهیایت استفاده را ببرید. ست سالاد ساز و سبزی خشک کن لومینو LUMINO 922 All In 1 Salad Maker ساخته شده از انواع و اقسام وسایلی است که به صورت تکی در آشپزخانه شما موجود است و شما از آن ها استفاده می کنید.  این محصول دارای دو درب مخصوص خشک کن سبزیجات و درب مخصوص رنده ها و تیغه ها می باشد. دارای 6 تیغه رنده ریز، رنده درشت، رشته کن سبزیجات، ورقه کن، شبکه ای ریز و شبکه ای درشت می باشد.

یک نگهدارنده کشویی قابل نصب روی درب مخصوص تیغه ورقه کن و یک درب برش نیز برای تیغه های شبکه ای نیز در پیکج این محصول قرار داده شده است. یک چنگک کوچک نیز برای تمیز کردن قطعات نیز برای این محصول تعبیه شده است. 


محصولات مشابه


توضیحات کالا

می توان با قاطعیت گفت که انواع رنده ها و یا اسلایدر ها در خانه و اشپرخانه شما مووجود است که علاوه بر اینکه آشپزخانه شما را شلوغ می کنند می توانند دقت آشپزی شما را پایین بیاورند و باعث شوند که نتیجه ی دلخواه برای شما عزیزان میسر نشود. برای مستدام شدن و دقت در نتیجه آشپزی شما به وسیله ای کوچک اما کاربردی نیاز دارید تا بتوانید از آن نهیایت استفاده را ببرید.

 

سبزی خرد کن 

 

ست سالاد ساز و سبزی خشک کن لومینو LUMINO 922 All In 1 Salad Maker ساخته شده از انواع و اقسام وسایلی است که به صورت تکی در آشپزخانه شما موجود است و شما از آن ها استفاده می کنید.  این محصول دارای دو درب مخصوص خشک کن سبزیجات و درب مخصوص رنده ها و تیغه ها می باشد. دارای 6 تیغه رنده ریز، رنده درشت، رشته کن سبزیجات، ورقه کن، شبکه ای ریز و شبکه ای درشت می باشد.

 

 سالاد ساز

 

یک نگهدارنده کشویی قابل نصب روی درب مخصوص تیغه ورقه کن و یک درب برش نیز برای تیغه های شبکه ای نیز در پیکج این محصول قرار داده شده است. یک چنگک کوچک نیز برای تمیز کردن قطعات نیز برای این محصول تعبیه شده است. 

 

 سالاد ساز چندکاره

 

برای شما عزیزان این محصول خارق العاده را در  درسترس قرار داده ایم تا بتوانید به راحتی از آن استفاده کنید و در آشپزخانه خود وسیله ای کاربردی را مورد بررسی قرار دهید تا برای شما مفید واقع شود. یک نگهدارنده بر روی این دستگاه قابل نصب می باشد که برش های شبکه ای را بریا شما فراهم می آورد. چنگکی کوچک بر روی این دستگاه تعبیه شده است تا شما بتوانید از آن برای تمیز کردن قطعات استفاده کنید.

 

 سبزی خورد کن

 

مخزن اصلی این دستگاه از جنس پلاستیک مقاوم است و در برابر ضربه و یا فشار مقاوم است و از مواد اولیه مرغوبی ساخته شده است.

 

سبزی خشک کن

 

برای شما عزیزان فیلمی از این محصول تدلرک دیده ایم و امیدواریم که برای شما مفید واقع شود:

 

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای سالاد ساز همه کاره لومینو All in one
جدیدترین محصولات