0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

یکی از نگرانی ها در هنگام پخت غذا، سر ریز شدن غذای در حال پخت بر روی اجاق گاز می باشد که علاوه بر زحمت تمیز کاری می تواند مشکلات جدی تری را به دنبال داشته باشد. شما می توانید با استفاده از درب پوش قابلمه طرح کشتی بذون نگرانی در حین غذا پختن به کارهای خود برسید.

این محصول که از جنس سیلیکون مرغوب و کاملا بهداشتی می باشد، بر روی درب قابلمه قرار گرفته و مانع از سریز شدن غذا می شود، این محصول در اثر حرارت تولید مواد سمی نمی کند و کاملا بهداشتی می باشد. ابعاد این محصول 25.5*25.5 سانتی متر می باشد.


محصولات مشابه


توضیحات کالا

شاید برای شما بارها پیش آمده باشد که در هنگام طبخ غذا وقتی مشغول به کار دیگری می شوید، غذای شما سریز شده و شما را کلافه می کند، زیرا علاوه بر اینکه طبخ غذای شما عقب افتاده است، زحمت تمیز کاری اجاق گاز نیز اضافه شده و این مسئله نیز وقت گیر می باشد.

خرید درب پوشسیلیکونی طرح کشتی

درب پوش سیلیکونی قابلمه طرح کشتی یکی از محصولات جدید و خلاقانه می باشد که به شما این امکان را می دهد در حین طبخ غذا به سایر کارهای خود رسیدگی کنید و نگران سریز شدن غذای خود بر روی اجاق و زیاد شدن زحمت خود نباشید، این محصول از جنس سلیکون مقاوم و با کیفیت می باشد که بر روی درب قابلمه قرار گرفته و بخارات غذا را خارج می کند.

 قیمت درب پوش سیلیکونی

بر روی این درب پوش سیلیکونی سه عدد سوپاپ قرار گرفته که موجب خارج شدنبخار روی سطح غذا شده و مانع از سریز شده غذا می شود، این محصول از سیلیکون با کیفیت و بهداتش می باشد که در اثر مجاورت با حرارت تولید مواد سمی و خطرناک نمی کند و شما می توانید با خیال راحت از این وسیله کارآمد استفاده کنید.

 فروش درب قالبمه سیلیکونی

شما م توانید از این درب پوش بعد از طبخ غذا برای سرد شدن آن بدون آلوده شدن غذا استفاده کنید به این صورت که درب پوش را بر روی ظرف قرار داده و بخارات سطح غذا از طریق سوپاپ ها خارج شده و بتدریج دمای غذا کم شده و مناسب برای گذاشتن در داخل یخچال و فریزر می شود.

 درب سیلیکونی قابلمه ارزان

این درب پوش سیلیکونی که یک محصول جدید با طراحی خلاقانه و جدید می باشد به شما این امکان را می دهد براحتی غذای خود را تهیه کنید، سیلیکون مورد استفاده در این درب پوش بسیار مرغوب، با کیفیت و بهداشتی می باشد و به شما کمک می کند آشپزی راحت و بدون دردسری را تجربه کنید.

خرید اینترنتی درب سیلیکونی طرح کشتی 

در ویدئو زیر با نحوه عملکرد این محصول بیشتر آشنا شوید

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای درپوش سیلیکونی بخار مدل کشتی
جدیدترین محصولات