512

پارچ تصفیه آب شیائومی مدل ویومیشناسه کالا: Viomi Super Filter Kettle

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. می توانید از طریق لیست بالای صفحه، از محصولات مشابه این کالا دیدن نمایید

نقد و بررسی اجمالی پارچ تصفیه آب شیائومی مدل ویومی

پارچ تصفیه آب شیائومی Viomi Super Filter Kettle L1 یک پارچ آب است که هفت لایه فیلتر بر سر راه ورودی آب آن قرار دارد که شما با ریختن آب درون پارچ اول از فیلتر عبور کردن و بعد وارد محفظه پارچ می شود. پس از این که آب از فیلتر گذشت و وارد محفظه شد استریل کردن آن از طریق اشعه ماورا بنفش انجام می گیرد. در زمینه های مختلف علم طب آمده است که استفاده از آب سنگین بسیاری از بیماری ها را به دنبال خود خواهد داشت که بخاطر مواد میکروبی و باکتری هایی است که در این آب ها یافت می شود در طرف دیگر بعضی از محققان آب سبک را مورد نقد قرار داده اند که مواد و املاح کافی در این آب ها وجود ندارد و به همین دلیل استفاده از این آب ها توصیه نشده است که به دلایلی مختلفی این نظریه هم نیز قابل قبول نیست.

دسترسی به آب گوارا و سالم، استریل سازی آب، کشتن میکروب ها و باکتری ها، لامپ ماورا بنفش قوی، آب عاری از هرگونه آلودگی، دستگاه کم مصرف، حجم یک ونیم لیتری، طول عمر 6 هفته ای فیلتر، راه اندازی کاملا راحت و بدون دردسر، از بین بردن کلر اضافی، چراغ یو وی قوی، از نکات مثبت این پارچ تصفیه آب شیائومی ... است که می توان نام برد.

پارچ تصفیه آب شیائومی Viomi Super Filter Kettle L1 یک پارچ آب است که هفت لایه فیلتر بر سر راه ورودی آب آن قرار دارد که شما با ریختن آب درون پارچ اول از فیلتر عبور کردن و بعد وارد محفظه پارچ می شود. پس از این که آب از فیلتر گذشت و وارد محفظه شد استریل کردن آن از طریق اشعه ماورا بنفش انجام می گیرد.

 

پارچ تصفیه آب

 

در زمینه های مختلف علم طب آمده است که استفاده از آب سنگین بسیاری از بیماری ها را به دنبال خود خواهد داشت که بخاطر مواد میکروبی و باکتری هایی است که در این آب ها یافت می شود در طرف دیگر بعضی از محققان آب سبک را مورد نقد قرار داده اند که مواد و املاح کافی در این آب ها وجود ندارد و به همین دلیل استفاده از این آب ها توصیه نشده است که به دلایلی مختلفی این نظریه هم نیز قابل قبول نیست.

البته این نوع آب ها که تصفیه می شوند برای افرادی که دارای سنگ کلیه و ناراحتی های کلیوی هستند مناسب است و می توانند با استفاده از این آب به سلامتی خود نیز کمک کنند. افرادی که از ناراحتی های کلیه رنج می برند باید آب هایی با املاح کم مصرف کنند زیرا آب سنگین برای این دسته از افراد مناسب نیست و باعث می شود که املاح آن در کلیه ایشان ته نشین شده و باعث بزرگ تر شدن املاح در کلیه خواهند شد. ولی با اطمینان می توان گفت که آب کثیف و آلوده را غیر مجاز اعلام کرده اند که استفاده آن برای سلامتی تمامی افراد چه کودک و چه بزرگسال توصیه نمی شود.

در بسیاری از کشور ها آب تمیز و قابل شرب یافت نمی شود، دراین کشور ها بسیاری از مردم از آب محروم هستند و جامعه جهانی نیز برای این افراد و مردم مظلوم تعبیری ندارند. با گذشت زمان در عصر امروزی و پیشرفت در تکنولوژی بسیاری از دستگاه ها تولید و طراحی شده اند که می توانند آب را تصفیه کنند و آب کثیف را به آب قابل شرب تبدیل کنند. این اختراع ها پس از گذشت بحران آب می توانند به مردمانی که از آب قابل شرب محروم هستند کمک و یاری رساند.

 

پارچ آب 1 لیتری

 

ظرف آبی با ظرفیت 1 لیتری که دارای یک فیلتر بسیار موثر است که دارای هفت لایه است و برای گرفتن سختی و سنگینی آب طراحی شده است برای شما دوستان عزیز که به سلامتی خود اهمیت می دهید طراحی شده است. این پارچ و ظرف بسیار خارق العاده دارای یک چراغ و لامپ ماورا بنفش است که برای از بین بردن میکروب و موجودات ریز مغذی که در آب وجود دارد و با استفاده از میکروسکپ می توان آن ها را دید طراحی شده که بسیار کارآمد است. این دستگاه با باتری کار می کند که بسیار شبیه به باتری گوشی تلفن همراه است. این باتری موجود در این دستگاه فوق العاده را می توان با استفاده از پاور بانک و یا شارژر خودرو و یا شارژر موبایل نیز شارژ نمود و با استفاده از آن دستگاه را شارژ کرد واستفاده نمود. اندازه کوچک پارچ تصفیه آب شیائومی باعث می شود تا شما بتوانید براحتی آن را درون یخچال قرار داده و از آن استفاده نمایید. با استفاده از پارچ تصفیه آب شیائومی شما می توانید در پیک نیک ها و مسافرت ها آبی بدون املاح مضر داشته باشید و هرکجا که هستید از آب تمیز استفاده نمایید.

 

پارچ تصفیه آب

 

با استفاده از این پارچ شما می توانید تنها در مدت 3 دقیقه به آبی بدون املاح دست پیدا کنید و از نوشیدن آن لذت ببرید این امر به این طریق انجام میگیرد که ابتدا آبی که از محفظه وارد پارچ می شود از فیلتر 7 لایه رد خواهد شد و املاح اضافی، کلر، و مواد ریز مغذی سنگین آن گرفته می شود و به محض وارد شدن به محفظه بعدی چراغ اتوماتیک آن روشن می شود که نشان دهنده این است که وارد فاز بعدی تصفیه یعنی لامپ یو وی یا همان ماورا بنفش شده است، در این مرحله نیز آب از میکروب و باکتری و موجوردات ریز و کثیف پاک خواهد شد و در نهایت آبی بدون ضرر و سبک و گوارا در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 

پارچ آب شیائومی

 

فیلتر خارق العاده این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که آب به صورت 360 درجه ای روان به گردش خواهد رسید و لازم نیست نگران گیر افتادن آب بر رئ=وی فیلتر باشید و می تووانید با هر فشاری آب را وارد پارچ کرده و بگذارید پروسه فیلتر و تصفیه ان براحتی انجام گیرد. این فیلتر فوق العاده به هیچ وجه املاح بدی را رد نخواهد کرد و نمی گذارد سنگینی آب به داخل ظرف وو محفظه پایینی نفوذ کند.

بر روی پارچ تصفیه آب شیائومی Viomi Super Filter Kettle L1 یک نشانگر با مقادیر 100، 75، 50، 25 قرار دارد که زمان تعویض فیلتر را به شما نشان خواهد داد. زمانی که این نشانگر عدد 25 را به شما نشان داد زمان آن فرا رسیده که به فکر تعویض فیلتر باشید. زیرا کارایی فیلتر 25 درصد است و از کارای تصفیه آب کم میکند. در این زمان باید فیلتر را عوض کرده و فیلتر جدید را کار بگذارید. زمانی که فیلتر جدید را خریداری کردید به این نکته توجه داشته باشید که نباید آن را زیر شیر آب بگیرید و باید به مدت ده دقیقه درون کاسه ای آب گذاشته تا حباب های آن خارج گردد. ممکن است در زمانی که فیلتر جدید را نصب کردید برای چند بار فیلتر آب ررا خاکستری کند که جای نگرانی ندارد. آب را دور بریزید و بار دیگر آب را برای تصفیه از داخل فیلتر رد نمایید. چراغ نشانگر را به مدت 3 ثانیه نگه دارید تا عدد به 100 تغییر کرده و باز به شما درصد کارایی فیلتر را بر اساس آبی که تصفیه می کند و یا مدت زمان استفاده از فیلتر را نشان دهد.

 

فیلتر پارچ آب

 

فرایند استریل کردن آب با دستگاه با استفاده از لامپ ماورا بنفش بسیار کم انرژی بوده و با یکبار شارژ کردن دستگاه قادر است 40 دقیقه آب را استریل نماید. این دستگاه با استفاده از پورت یو اس بی می تواند به هر درگاهی وصل شده و از آن تغذیه انرژی کند. با استففاده از کابل شارژ شما می توانید به هر کجا آن را وصل کرده و شارژ نمایید.

دسترسی به آب گوارا و سالم، استریل سازی آب، کشتن میکروب ها و باکتری ها، لامپ ماورا بنفش قوی، آب عاری از هرگونه آلودگی، دستگاه کم مصرف، حجم یک ونیم لیتری، طول عمر 6 هفته ای فیلتر، راه اندازی کاملا راحت و بدون دردسر، از بین بردن کلر اضافی، چراغ یو وی قوی، از نکات مثبت این پارچ تصفیه آب شیائومی Viomi Super Filter Kettle L1 است که می توان نام برد.

با دیدن این فیلم و خرید این دستگاه خارق العاده 70 درصد از راه سلامتی را طی نموده اید:

مشخصات فنی پارچ تصفیه آب شیائومی مدل ویومی

نظرات کاربران برای: پارچ تصفیه آب شیائومی مدل ویومی

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا از خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن نظر جدید