0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

پارچ خمیر ریز Batter Dispenser محصولی ساخته شده از جنس PVC شفاف است که دارای بدنه ای مدرج با ظرفیت 900 میلی لیتر می باشد. این محصول به منظور سهولت در کارهایی مثل ریختن خمیر کیک و شیرینی درون قالب های مخصوص طراحی شده است تا میزان کثیف شدن اطراف ظرف به حداقل رسیده و ضایعات آن کم باشد. نحوه عملکرد این دستگاه به این صورت است که با فشار دادن قسمت رنگی دسته پارچ درپوش کف ظرف کنار رفته و به میزان دلخواه می توانید خمیر را از انتهای ظرف خارج کنید.
بدنه پارچ کاملا شفاف بوده و دید کامل به مواد داخل ظرف خواهید داشت. مدرج بودن این ظرف از 100 تا 900 میلی لیتر در تعیین میزان لازم از مواد مختلف بسیار مفید خواهد بود. ارتفاع این ظرف 19 سانتی متر و قطر بدنه 10 سانتی متر می باشد که ظرفیت مناسبی از مواد را درون خود جای خواهد داد. قابلیت شستشوی آسان نیز یکی از مزایای استفاده از این ظرف است که نیازی به باز کردن و بسته قطعات زمانبر ندارد. استفاده با یک دست و عدم نیاز دو دست برای کار با این ظرف کار شما را بسیار راحت تر کرده و فقط کافیست همانطور که پارچ را در دست گرفته اید اهرم تعبیه شده درون دستگیره را فشار دهید تا دریچه کفی ظرف باز شده و مواد خارج شوند.


محصولات مشابه


توضیحات کالا

پارچ خمیر ریز Batter Dispenser محصولی ساخته شده از جنس PVC شفاف است که دارای بدنه ای مدرج با ظرفیت 900 میلی لیتر می باشد. این محصول به منظور سهولت در کارهایی مثل ریختن خمیر کیک و شیرینی درون قالب های مخصوص طراحی شده است تا میزان کثیف شدن اطراف ظرف به حداقل رسیده و ضایعات آن کم باشد.

خمیر ریز

 

نحوه عملکرد این دستگاه به این صورت است که با فشار دادن قسمت رنگی دسته پارچ درپوش کف ظرف کنار رفته و به میزان دلخواه می توانید خمیر را از انتهای ظرف خارج کنید. بدنه پارچ کاملا شفاف بوده و دید کامل به مواد داخل ظرف خواهید داشت. مدرج بودن این ظرف از 100 تا 900 میلی لیتر در تعیین میزان لازم از مواد مختلف بسیار مفید خواهد بود. ارتفاع این ظرف 19 سانتی متر و قطر بدنه 10 سانتی متر می باشد که ظرفیت مناسبی از مواد را درون خود جای خواهد داد.

پارچ خمیر ریز

 

قابلیت شستشوی آسان نیز یکی از مزایای استفاده از این ظرف است که نیازی به باز کردن و بسته قطعات زمانبر ندارد. استفاده با یک دست و عدم نیاز دو دست برای کار با این ظرف کار شما را بسیار راحت تر کرده و فقط کافیست همانطور که پارچ را در دست گرفته اید اهرم تعبیه شده درون دستگیره را فشار دهید تا دریچه کفی ظرف باز شده و مواد خارج شوند.

خرید پارچ خمیر ریز

حتما برای شما هم زیاد پیش اومده که موقع درست کردن کیک و شیرینی و ریختن خمیر درون قالب ، مواد دور ظرف و یا روی سطح و میز ریخته و مجبور به گذاشتن زمان و تمیز کردن شدید ، بهمین خاطر گلدتگ امروز پارچ خمیر ریز Batter Dispenser رو به شما عزیزان پیشنهاد میده که به کمک این محصول میتونید به مقدار دلخواه ، مواد رو درون قالب بریزید و از کثیف شدن دور قالب و سطح جلوگیری کرده و برای درست کردن کیک ، مافین ، پنکیک و ... استفاده کنید.

قیمت پارچ خمیر ریز

ویژگی های محصول:

- نام: پارچ خمیر ریز کیک و شیرینی Batter dispenser
- جنس: PVC
- مناسب برای: درست کردن کیک،مافین،پنکیک و....
- ظرفیت: 900 میلی لیتر
- دریچه: باز و بسته شدن دریچه زیرین دستگاه
- دسته: دارای دسته فنری بسیار خوش دست
- مدرج: مدرج از 100 میلی لیتر تا 900 میلی لیتر
- ابعاد: ارتفاع 19 سانتی متر و قطر 10 سانتی متر
- قابلیت شست و شوی آسان: دارد

خمیر ریز پارچی

این محصول کارکرد بسیار آسونی داره و تنها با یک دست قابل استفاده هستش و با فشار دادن اهرم توی دستگیره ، پایین محفظه باز شده و مواد به میزان دلخواه بیرون ریخته میشه و با رها کردن اهرم محفظه بسته میشه. ویژگی بعدی ، شفاف و مدرج بودن پارچ این محصوله که میتونید مقدار مورد نظرتون رو مشاهده کنید.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای پارچ خمیر ریز Batter Dispenser
جدیدترین محصولات