0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

یکی از وسایل ضروری در هر آشپزخانه ایمورد نیاز می باشد، سطل زباله می باشد، محصول فوق یک نمونه سطل زباله با ابعاد کوچک و کاربردی می باشد که به منظورقرار گیری بر روی درب کابینت طراحی شده است. ابعاد این سطل زباله 17*18*27 سانتی متر است. این سطل زباله دارای درب می باشد تا مانع از انتشار بوی نامطبوع در محیط شود. حجم این سطل زباله 8 لیتر می باشد و با استفاده از مواد پلاستیکی درجه یک در رنگبندی متنوعی تولید شده است. این سطل را می توانید برای نگهداری مواد ظرف مواد شوینده و دستکش بر روی درب کابینت نصب کنید.


محصولات مشابه


توضیحات کالا

 بسیاری از افراد به دلایل مختلفی از نگه داشتن سطل زباله اصلی در آشپزخانه خودداری می کنند، یکی از دلایل اصلی این کار بوی نامطلوب زباله ها بخصوص باقی مانده های مواد غذایی در سطل زباله می باشد. بنابراین نیاز به جمع آوری زباله ها و انتقال به سطل زباله اصلی می باشد که با مشکلات زیادی نیز همراه می باشد، از جمله ریختن شیرابه های زباله ها در حین انتقال به سطل زباله و.... در اینجا قصد داریم شما را با محصولی آشنا کنیم که تمامی این مشکلات را براحتی حل می کند.

 

سطل زباله کابینتی ارزان

 

سطل زباله کابینتی، محصولی با طراحی فوق العاده کاربردی که دارای ابعاد کوچک و جمع و جور و همچنین حجم مناسبی می باشد و به شما کمک می کند، زباله های خود را براحتی درون آن جای داده تا در موقع لزوم به سطل زباله اصلی منتقل کنید.

 

خرید سطل زباله کابینتی  ارزان

 

این سطل زباله دارای یک دستگیره می باشد تا بر روی درب کابینت قرار گیرد. شما می توانید این سطل زباله را برای جمع آوری پسماند غذا و سایر زباله های تر یا خشک استفاده کنید.

 

انواع سطل زباله کابینتی

 

یکی از ویژگی های این محصول درب دار بودن آن می باشد که مانع از انتشار بوی نامطبوع زباله ها در محیط خانه شود و با توجه به حجم آن که در حدود 8 لیتر می باشد. با نصب این سطل زباله بر روی درب کابینت می توانید در حین پوست گرفتن مواد غذایی، پوست و مانده آنها را به درون سطل بریزید. همچنین می توانید از این سطل برای نگهداری مواد ظرف مواد شوینده ، دستکش و.... استفاده نمائید.

 

خرید اینترنتی سطل زباله کابینتی

 

در صورتی که نمی خواهید این سطل زباله منظره ای نا زیبایی در آشپزخانه شما داشته باشد می توانید سطل را به سمت درون بر روی درب کابینت نصب کنید. این سطل زباله به صورت درب دار طراحی شده است که به منظور جلوگیری از پخش شدن بوی بد در محیط  می باشد.

 

قیمت سطل زباله کابینتی

 

ابعاد این سطل 17*18*27 سانتی متر است و وزنی در حدود 311 گرم دارد. این سطل زباله را می توانید در پشت درب اتاق با درب کمد نیز نصب کنید و از آن برای قرار دادن وسایل خود استفاده کنید. این سطل زباله دارای جنس پلاستیک درجه یک با رنگبندی سفید، سبز، کرمی، قهوه ای و مشکی می باشد.

 

سطل زباله کابینتی

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای سطل زباله کابینتی شایگان
جدیدترین محصولات